Poprzedni temat «» Następny temat
Titan Quest
Autor Wiadomość
sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 26/41
Wysłany: 2017-12-18, 18:57   

Ja bez sztandaru nie jestem taki odważny i bez łuku do Tyfona nie podchodzę ;) Quest z zapalaczem nie jest aż taki upierdliwy jak się wcześniej oczyści przedpole do tej latarni. Upierdliwy jest taki jeden quest później "Informator" gdzie trzeba daleko biegać a dodatkowo musisz pogadać z jednym gościem o czym bym nie wiedział gdyby mi mój kumpel-mentor nie powiedział. Może gdybym czytaj dokładnie teksty to bym się domyślał, z drugiej strony jest to h&s więc questy powinny się robić same ;) Od razu Ci Torianie dam małą radę (choć ze sztandarem może to bez znaczenia...): jak znajdziesz w sklepie lub przy mobach jakiś zielony hełm z prefixem "święcony" kup/zostaw sobie taki jeden - tak w razie czego ;)
Podziękuj autorowi tego posta

torian 

Podziękowania: 17/7
Wysłany: 2017-12-22, 18:30   

No dobra, Hades zebrał łomot. Jak na końcowego bossa (bez Ragnaroku) był wyjątkowo leszczowaty, Tyfon sprawia znacznie więcej problemu. Ogólnie cały czwarty akt prezentuje się jak dotąd najlepiej, bardzo zróżnicowany i klimatyczny.

Teraz przede mną akt piąty. Już na starcie zaliczyłem niezłego zonka. Na tym etapie gry dobry napierśnik ma około 160 punktów obrony a tu ni z gruchy ni z pietruchy znajduję hełm który ma 520 :shock:

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2017-12-22, 22:03   

To musi być jakiś bug. 520 to mają przedmioty z poziomu legendarnego. Północ jest jeszcze "trochę" zbugowana, cały czas to poprawiają nowymi patchami. Jak dla mnie jest za prosta, szczególnie jeżeli chodzi o bossów. W nowym patchu ponoć ich wzmocnili.

torian 

Wysłany: 2017-12-22, 22:14   

Prawdę mówiąc znalazłem takie 2 i były to zwykłe żółte przedmioty a nie żadne legendarne. Bug ale skoro już wypadły to żal nie skorzystać. A że dodatek jest zabugowany to widać: liczne błędy w nazwach przedmiotów i głosach postaci.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2017-12-23, 00:56   

Nie chodziło mi Torianie, że to były przedmioty z rodzaju legendarne czyli fioletowe tylko zwykłe przedmioty, ale z poziomu trudności legendarny. Obawiam się, że jeszcze trochę wody upłynie zanim Północ zostanie odbugowana, ale cóż... i tak sukces, że zrobili dodatek do gry sprzed dziesięciu lat, więc nie ma co narzekać... za bardzo.

torian 

Wysłany: 2017-12-29, 19:24   

Piąty akt jest dość nużący, ciągle jakieś bagniska i hordy bagiennych stworów do tłuczenia. Dla odmiany odpaliłem sobie postać maga (natura + duch) i muszę przyznać że czuję się jak po przesiadce z traktora do sportowego samochodu. Wreszcie nie muszę ganiać za przeciwnikami, teraz to oni muszą ścigać mnie, poza tym przyzwańce odwalają za mnie czarną robotę czyli opędzanie się od stad cieniasów a sam mogę skupić się na silniejszych przeciwnikach. Wilk i driada są przydatni ale licz (czy jak kto woli lisz) to w zasadzie jednoosobowa armia.

Trochę częściej trzeba tylko zerkać na pasek zdrowia bo w przeciwieństwie do czołgu, którym grałem wcześniej mag jest dość delikatny (zaskakujące). Trochę obawiałem się jak będzie wyglądała walka z bossami, których to jako zdobywca brałem na klatę. Wróżbita też radzi sobie bez większych problemów. Po prostu radośnie biegam sobie w kółko ściągając na siebie ogień wroga a w tym czasie moja ekipa leje go aż miło.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2017-12-30, 14:17   

Mało grałem postaciami magicznymi. Naturę za to znam bardzo dobrze. Wilki są fajne i dla maga i woja, bo można ich przyzwać finalnie aż cztery. Liczem nigdy nie grałem, ale z tego co czytałem jest to chyba najsilniejszy przywołaniec, który sam potrafi rozwalać bossów. Zacznij grać na epiku, bo Cię w końcu TQ znuży ;) Normal nie jest szczególnie porywający jak się już trochę pogra. Pomiędzy normalem a epikiem/legendarnym jest też różnicy w taktyce, są cechy/umiejętności które nabierają większego znaczenia dopiero na wyższych poziomach. Przesiadka na maga lub łucznika ma przede wszystkim tę fajną zaletę, że nie trzeba biegać za tymi upierdliwymi Makajami w Hadesie ;) Jak wspomniałem Północ wymaga jeszcze nieco "doszlifowania".

Odpowiedz do tematu