Poprzedni temat «» Następny temat
Insimilion
Autor Wiadomość
Orish

Wysłany: 2005-08-25, 21:03   Insimilion

Po sporej przerwie Insimilion zamierza powrócić do sojuszu z polską sceną Baldur's Gate, jak to się zwykło mawiać. Ponieważ CoB obecnie jest jej centrum (przynajmniej tak się wydaje ;)), a poza tym sam tu należałem i trochę tu osób poznałem, skierowałem się właśnie do siedziby Dzieci Bhaala.
Ale teraz do rzeczy. Jaka jest moja propozycja? Z pewnością to co zawsze, czyli wymiana linków/buttonów. A poza tym wzajemna pomoc. Możemy zaoferować swoich tłumaczy, jeśli będzie tłumaczony jakiś mod czy coś, dyplomatów, jeśli potrzebni będą ludzie do rozreklamowania takich przedsięwzięć, jak liga, oraz alchemików, jeśli będą kłopoty techniczne (co w końcu z tą stroną ligi?? :roll: )
Pozdrawiam!

Karry
Bibliotekarz

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-08-29, 19:41   

Witam
Ofkoz podejmiemy tę sprawę wewnątrz klanu :)
Przyjaciół nigdy za wiele.
Dam znać niedługo.
pozdr.

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-08-29, 20:37   

Insimilion to bardzo dobra strona traktująca o grach cRPG. Wizualnie nie mam jej nic do zarzucenia - szata graficzna bardzo mi się podoba. Artykuły na niej zamieszczone też są dość dobre. Tylko plikowania taka nijaka. Ale nie o tym chciałem napisać?

Cztery dni czekania na odpowiedź (a właściwie zapowiedź odpowiedzi)? :>
Podziękuj autorowi tego posta

Orish

Wysłany: 2005-08-29, 21:03   

Cytat:
Artykuły na niej zamieszczone też są dość dobre.

Nie no, trzeba przyznać, że niektóre są słabe, ale fakt faktem, że przez ostatnie kilka miesięcy jakoś nowych tekstów wzrosła znacząco.
Cytat:
Tylko plikowania taka nijaka.

Nie za bardzo zrozumiałem...

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-08-29, 21:15   

Orish Shanlen napisał/a:
Nie za bardzo zrozumiałem...

Chodziło mi o to, że lepiej się skupić trochę na rozbudowaniu plikowni, bo w porównaniu do ilości tekstów itd. wypada dość słabo.

Orish

Wysłany: 2005-08-29, 21:37   

Heh, i tak teraz jest lepiej niż 2 tygodnie temu, kiedy to w skarbcu było jedynie 27 plików :| Ale teraz jest już coś koło 160 i ta liczba powoli rośnie...

Orish

Wysłany: 2005-09-13, 20:12   

WWW.INSIMILION.PL <--- nowa domena! No a poza tym też nowy serwerek, płatny of coz :] 1 GB miejsca, 10 GB transferu/miesiąc, bardzo stabilny, szybki, no i ma kilka ciekawych bajerków :]

Nastian 

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2005-09-13, 20:19   

Orish Shanlen napisał/a:
(...) 1 GB miejsca, 10 GB transferu/miesiąc, bardzo stabilny, szybki, no i ma kilka ciekawych bajerków :]

Korzystasz teraz z tego samego serwera co Tawerna Bibliotekarzy zatem. Ja polecałbym raczej serwer, z którego korzystają zarówno Niezapomniane Krainy jak i Children of Bhaal - http://dmkhosting.com - ale te BG1... ehem... na odwrót - 1GB to zawsze coś. :)

Zauważyłem, że strona wzbogaciła się ostatnio o programy do modowania BG2. Czyżby powrót do klasyki? :P

Orish

Wysłany: 2005-09-13, 20:52   

Strasznie drogo mają. 122 zł myśmy zapłacili za 1 GB (a co najważniejsze miejsce jest przydzielane dynamicznie), a tutaj tyle samo za 600 MB.

Co do tych programów do modowania, to nie wiem :) Najwyraźniej zarządcy skarbca uznali że możnaby to dodać, chociaż i tak wydaje mi się iż dodają ostatnio wszystko co im wpadnie w oko :P

Nie offtopujcie pls - Karry

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 22/171
Wysłany: 2017-12-09, 00:59   

Co się stało z Insimilkiem? http://insi.pl/
Chciałem sobie zaglądnąć informacje o Two Worlds.

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2017-12-09, 17:27   

https://www.wykop.pl/tag/insimilion/
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
porfirion
porfirion 
Czciciel Azutha
osiełek

Podziękowania: 126/87

Wysłany: 2017-12-09, 17:39   

Jakiś czas temu (spory, będzie dobre ponad pół roku) też się nieźle zdziwiłem, gdy chciałem zajrzeć na tamtejsze forum po dłuuugiej nieobecności i znalazłem tylko taki komunikat, jak widać. Miałem kontakt z jedną z osób z Insi, więc odezwałem się w tej sprawie i co nieco się dowiedziałem.

Bez zbytniego, a niepotrzebnego wdawania się w szczegóły - od jakiegoś czasu nie działo się tam najlepiej. Nastąpiła zmiana administracji, były plany ożywienia forum i strony (chyba głównie szli w odnowienie strony, recenzje fantastyki itp., co się przez jakiś czas udawało), ale potem pojawiły się jakieś niesnaski i konflikty interesów, skutkiem czego ostatecznie Admin zamknął forum. O ile mi wiadomo, to społeczność Insi się w znacznej mierze rozpadła i raczej nie ma co liczyć, że forum i/lub strona powróci :sad:

EDIT: o, Jolan zdążył zalinkować tekst, którego nie znałem, a który z pewnością więcej wyjaśni, niż moja odpowiedź.

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

Odpowiedz do tematu