Poprzedni temat «» Następny temat
TWM - opinie, zgłoszenia błędów
Autor Wiadomość
Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 183/60
Wysłany: 2017-11-26, 13:10   

Obecnie jest -50% na steam (więc jest za 35 zł). Może to dobry moment.
Podziękuj autorowi tego posta

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 107/27
Wysłany: 2017-11-26, 13:15   

Na stronie Beamdoga też jest obniżka o 50%, ale tylko do wtorku: https://www.beamdog.com/p...of-dragonspear. To w razie, gdybyś nie przepadał Zedzie za Steamem.
Into the middle I was led

Oxva

Podziękowania: 2/1
Wysłany: 2017-11-26, 13:22   

Lava Del'Vortel napisał/a:
Pewnie jest ICT zamiast ICT2 w tym miejscu, przez co akcja Sil czy kogoś tam (to chodzi o tę interakcję, tak?) staje się akcją Rha. Zakładam, że sama Sil po prostu stoi. Trzeba będzie to poprawić.

Tak, w tym momencie. Nie zwróciłem uwagi na zachowanie Sil - szybko się z nią rozprawiłem. Nic, czas zmienić drużynę. Nowych pieśni barda może używać mnich, prawda?

Edit: Po zabiciu Rha'She, Asto odłącza się od drużyny. Po jej odłączeniu -> Quick Save -> Quick Load -> Astokatae zagaduja postać gracza i wygłasza kwestię jak przy jej odłączeniu po wykonaniu zadania (tak myślę). Po przyjęciu jej do drużyny, powtarza kwestię o śmierci Rha'She i odłącza się.

Zed Nocear 
Uczeń Gonda
Laureat Konkursu Modderskiego

Podziękowania: 226/39
Wysłany: 2017-11-26, 16:03   

Oxva napisał/a:
Nowych pieśni barda może używać mnich, prawda?
Nie powinni. Przeoczenie przy konwersji przedmiotów do BGEE (w BG1 nie ma mnicha). Pierwsza pieśń ma zablokowane użycie przez mnicha, pozostałe nie.

Wydaje mi się (sprawdzę później), że Astokatae powinna po odejściu z drużyny znikać z lokacji. Jeśli tak się nie stanie stąd te absurdy. Quicksave i quickload przerywa akcję "Escapearea()". Podobne problemy miałem już z innymi NPCami w specyficznych warunkach.

Oxva

Podziękowania: 2/1
Wysłany: 2017-11-26, 20:22   

Zed Nocear napisał/a:
Nie powinni. Przeoczenie przy konwersji przedmiotów do BGEE (w BG1 nie ma mnicha). Pierwsza pieśń ma zablokowane użycie przez mnicha, pozostałe nie.

Tymora's Melody była moją pierwszą, Siren's Yearning drugą - Rasaad może ich użyć.

Odpowiedz do tematu