Poprzedni temat «» Następny temat
Titan Quest
Autor Wiadomość
Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 75/156
Wysłany: 2017-11-18, 10:56   Titan Quest

Jak jest tutaj Sacred to i ta gra może :cwan:

Jak gdzieś jest temat, to o tej grze nie znalazłem , to proszę przenieść. :zab:
Titan Quest: Ragnarok. Nowy dodatek do 11-letniej gry

https://kulturalnemedia.pl/ciekawostki/gry/titan-quest-ragnarok/

Titan Quest Anniversary Edition za 11,99 zł na Steamie z okazji premiery dodatku Ragnarök
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/titan-quest-anniversary-edition-za-1199-zl-na-steamie-z-okazji-premiery-dodatku-ragnarok/

Czym jest Titan, nie ma co dywagować, jeden z niewielu naśladowców Diablo, co ma w sobie to coś, tym bardziej że twórcy tej gry mają receptę na tego rodzaju granie, toż ich autorstwa jest

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14547

Jest na tyle dobra, że spolszczenie polscy fani zrobili :cwan:

To na tyle, właśnie pomyślałem sobie, że wstaję rano któregoś dnia, a tutaj info na Steamie, że Bioware wydało trzecią cześć "wiadomo jakiej gry" i w tajemnicy przed fanami starano się unikać hejtu i trollingu wszelkiej maści znawców i.... ehhh pomarzyć można...

Podziękuj autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
sajok, torian
sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 26/39
Wysłany: 2017-11-18, 13:55   

Nobanionie, stokrotne - nie, tysiąckrotne - dzięki. Oszaleje, nowy dodatek do mojej absolutnie TOP3 gry wszechczasów i to w klimatach mitologii nordyckiej, którą uwielbiam i której mi najbardziej w TQ brakowało. Bóg gier komputerowych kompletnie niespodziewanie się uśmiechnął do mnie :)))

torian 

Podziękowania: 17/6
Wysłany: 2017-12-12, 22:07   

Dobra, namówiliście. Jeżeli po tylu latach wydają do tego dodatki to nie może być zła gra.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2017-12-12, 23:54   

Jako fan absolutnie oddany fantastycznemu TQ ciekaw jestem Twojej opinii Torianie. Jak trochę pograsz naskrob tu jakieś wrażenia ;)

torian 

Wysłany: Wczoraj 14:10   

No cóż 18 poziom i pierwszy akt za mną więc jakieś pojęcie już mam.

Nie da się ukryć że jest to klon Diablo ale klon udany w przeciwieństwie do Torchlight od którego odbiłem się po 2h grania. Zdecydowanym plusem w stosunku do pierwowzoru jest swoboda w rozwijaniu postaci. Nie ma tu sztywnych klas i można tworzyć rozmaite hybrydy. Jako żółtodziób w tej grze postawiłem na postać nieskomplikowaną w obsłudze ale skuteczną tzn na Zdobywcę (wojna + obrona) i teraz trochę tego żałuję bo moja postać przechodzi przez wszystkich przeciwników jak gorący nóż przez masło, brakuje wyzwań. To stosunkowo wczesny etap gry więc niewykluczone że jeszcze odszczekam te słowa.

Na razie to tyle, może na późniejszym etapie przyjdzie mi do głowy coś jeszcze.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: Wczoraj 16:07   

Też zaczynałem od Zdobywcy. A jako, że w mistrzostwie wojny jest Sztandar Bitewny czyli najpotężniejszy skill w grze, rzeczywiście jest to nieskomplikowany - ale dobry - wybór na pierwszy raz. Normal w pewnym momencie zaczyna być lekko nużący (szczególnie dla bardziej doświadczonych graczy), bo dopiero od epiku zaczyna dropić legendarnymi przedmiotami, więc wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Wyzwania jeszcze będą.

torian 

Wysłany: Wczoraj 16:46   

Ten sztandar to rzeczywiście trochę przegięty skill chociaż początkowo gdy przeglądałem dostępne umiejętności zlekceważyłem go. Dopiero później zobaczyłem go w akcji gdy obskoczyła mnie zgraja centaurów i jeden z nich odpalił sztandar. Zupełnie jakby ktoś wymienił im baterie na Duracell, zaczęły tłuc mnie 2x szybciej i mocniej, w rezultacie musiałem uci... przegrupować się.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: Wczoraj 17:25   

Na pewno przypomnisz sobie o nim jak będziesz się naparzał z Tyfonem czy też Toxeuszem ;) Z pierwszego aktu zasadniczo warte uwagi (poza niebieskimi przedmiotami) są: receptura na Całun Wiecznej Nocy (najlepszy mniejszy artefakt a w zasadzie kilka tych większych też przebija), Odnóże Tkacza Śmierci (dla wojaka miecznika, przedmiot MI a więc wypada tylko z jednego typu mobów - arachnosów) oraz Kajdany Zaklinacza Kamienia (też MI - gorgony Geomantki i Bluźnierczynie). Zresztą ten ostatni przedmiot na wyższych levelach to absolutne "must have" dla każdego herosa.

Odpowiedz do tematu