Poprzedni temat «» Następny temat
[BG EE] Wieści i informacje
Autor Wiadomość
K4thos 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 59/36
Wysłany: 2015-10-19, 15:47   

zaczekaj Tuldorze na jakieś potwierdzenie, bo jak dla mnie ALIEN się myli. EE są sprzedawane na GoGu, więc tamtejsze DRM nie mają. Ja z oficjalną wersją od Beamdoga nie mam problemów z odpaleniem gier w innych katalogach (obecnie jadę na 10 kopiach jednego katalogu i wszystkie działają) lub po odinstalowaniu Lanunchera Beamdoga (właśnie to zrobiłem) / usunięciu ustawień tego programu z AppData. Launcher służy tylko do pobrania gry, w końcu to wersja cyfrowa, choć chyba można też ściągać instalatory pojedynczych gier bezpośrednio ze strony beamdoga (Cahir coś wspominał). Memory też nie widzi problemów. Nic nie trafia do rejestru. To gdzie to DRM?

Co najwyżej wersja steamowa (nie wiem, nie używam tej platformy), bo tam chyba wszystkie gry mają DRM steam.

Podziękuj autorowi tego posta

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 61/91
Wysłany: 2015-10-20, 12:14   

AL|EN napisał/a:
Pic or didin't happen! Dałbyś proszę screena z katalogu + odpalenie w oknie ?

Zerknij czy przypadkiem nie masz: C:\Users\<nazwaUsera>\AppData\Local\BeamDog\BGEE\Profiles

jeżeli tak to przenieś pliki w inne miejsce i odpal ponownie - powinno wyskoczyć okienko z autentykacją.

Zastanawia mnie sposób w jaki sposób będzie się ona uaktualniała.

Nie wiem, czy o taki zrzut Ci chodziło, ale załączam.

Moje \AppData\ jest prawie puste. Z pewnością nie ma tam nic na temat BGEE.

W dokumentach mam za to sejwy i ustawienia konfiguracyjne.

AL|EN 

Podziękowania: 22/90
Wysłany: 2015-10-24, 19:13   

Sprawdziłem wszystko na czystej maszynie wirtualnej i rzeczywiscie nie ma już zabezpieczenia DRM Beamdoga.
Jak było kiedyś? Po uruchomieniu pliku Baldur.exe były sprawdzane pliki rejestracji w AppData i jeżeli ich nie było to odpalał z katalogu wyżej BGEE.exe i pojawiało się to: http://prntscr.com/8uv26r ten dodatkowy Launcher służy też do sciagania pacza. Teraz po prostu gra się odpala.

Big World Setup - instalator modów

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 107/27
Wysłany: 2017-10-08, 06:31   

Całkiem niedawno na platformie IOS, ze względu na przejście zakończenie wspierania systemów 32-bitowych, została wydana seria patchy oznacoznych numerkiem 2.4 dla BGEE, BG2EE i IWDEE.

Lista zmian dla BGEE:
BGEE 2.4 Final Patch Notes

Lista zmian dla IWDEE
IWDEE 2.4 Final Patch Notes

Niestety na kolejną serię patchy (oznaczoną numerem 2.5) dla pozostałych platform musimy jeszcze trochę poczekać.

EDIT: Małe wyjaśnienie w kwestii wersji polskiej. Zarówno BGEE, jak i IWDEE w wersji 2.4 na IOS posiadają pełne tłumaczenie i udźwiękowienie w języku polskim. W przypadku BGEE udźwiękowienie nie dotyczy oczywiście głosów dodanych w EE (w tym wypadku dostępne jest jedynie tłumaczenie, a głosy pozostają po angielsku).
Into the middle I was led

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Meisarcha
Odpowiedz do tematu