Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z instalacją
Autor Wiadomość
nowyU

Podziękowania: 19/154
Wysłany: 2017-10-03, 16:58   

nie sa, mozesz odinstalowac
Podziękuj autorowi tego posta

thikim

Podziękował 2 razy
Wysłany: 2017-12-10, 14:12   

Witam. Musiałem przeinstalować system. Zmienić dyski. I grę zainstalowałem od nowa.
Przy instalacji dostałem komunikat że brak jest BG 1 i 2 i ICD ale po paru próbach instalacja poszła.
Za to nie poszło uruchomienie gry.
Przy uruchomieniu wyświetla mi się okienko z opcjami: Uruchomienie, Konfiguracja, Aktualizacja itd.
Wszystkie działają poza Uruchomieniem.
Przy uruchomieniu zaczyna się uruchamianie i po sekundzie pokazuje się tabliczka: Za mało miejsca na dysku twardym, zamykanie gry.
To samo się dzieje jak uruchamiam bezpośrednio pliki: BGMain, BG2Main w katalogu Baldurs Gate.
Na dysku miejsca jest na 100 gier. Pamięć 16 GB RAM. Więc tu nie o to idzie tylko może właśnie za duży dysk?
PS. Znowu nieaktualne. Przy 10-tej próbie - poszło :)

Krivol

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2018-01-14, 10:32   

Hejka!

Pierwszy post i od razu problem :D . WoBG zainstalowałem jakiś kawał czasu temu i ostatnio postanowiłem go odświeżyć. Niestety, nie mogę gry zauktualizować - mam wersję 1.67 a wg instalatora aktualizacji wymagana jest co najmniej 1.68 i nie jestem w stanie znaleźć tej wersji patcha. Ma ktoś możliwość podesłania/podlinkowania? Jak sobie pomyślę o przechodzeniu przez całą instalację raz jeszcze to trochę mi słabo ;) .

Nie żeby nie dało się grać na 1.67... ;)

porfirion 
Czciciel Azutha
osiełek

Podziękowania: 126/85
Wysłany: 2018-01-14, 11:07   

Odsyłam do tego postu w ogłoszeniach.

Czyli niestety jednak musisz zainstalować ponownie WoBG z nowego instalatora wersji 1.68 i dopiero potem aktualizować do najnowszego patcha. Ale chyba ponowna instalacja nie jest taka straszna? ;) Przynajmniej w porównaniu z własnoręcznym instalowaniem wszystkich tych modów :P

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Krivol
Krivol

Podziękował 1 razy
Wysłany: 2018-01-14, 11:10   

Dzięki!

Instalacja może i nie jest straszna, ale będę musiał znów poinstalować wszystkie te gry (a więc ściągać je z GoG'a) i jeszcze zassać te 10GB WoBG. Moje łącze internetowe pamięta Legiony Piłsudskiego, więc zajmie mi to jakieś 3 dni. A grać się chce już teraz ;) .

Odpowiedz do tematu