Poprzedni temat «» Następny temat
[PsTEE] Undivided PL
Autor Wiadomość
memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 61/91
Wysłany: 2017-09-28, 08:09   [PsTEE] Undivided PL

W załączniku spolszczenie moda Undivided autorstwa Aquadrizzta. Modzik pozwala na uczynienie z Mortego i Nordoma postaci podążających za drużyną, a nie będących jej częścią. Dzięki temu możliwe jest przejście gry ze wszystkimi dostępnymi NPCami. To taka teoria; w rzeczywistości mod wciąż nie jest ukończony i póki co opcja z Nordomem zawiesza grę, więc polecam testy z samym Mortem ;). Więcej o modzie tutaj .

Instalacja:
1. Pobieramy moda stąd .
2. Rozpakowujemy instalator do folderu z grą.
3. Pobieramy paczkę z tłumaczeniem.
4. Rozpakowujemy ją do folderu z instalatorem moda podmieniając plik SetUp-Undivided.tp2
5. Uruchamiamy plik SetUp-Undivided.exe i wybieramy język polski.

Kliwer 

Podziękowania: 141/202
Wysłany: 2017-09-28, 12:25   

Ciekawe, nie słyszałem o tym modzie. W sumie na Tormenta nakładałem tylko tryb szerokoekranowy i jakieś unfinished business. Nie żebym się tym modem szczególnie interesował, nigdy nie czułem potrzeby "maksowania" gry. Ale dobrze, że jest jakiś ruch.

Przydałby się jakiś mod, uatrakcyjniający grę złodziejem. Czysty złodziej to beznadziejna podklasa, fajnie by można było być wojownikiem-złodziejem. Dobrze by było porozrzucać gdzieniegdzie trochę zamków i pułapek. Dodać sposoby przechodzenia questów dzięki umiejętnościom złodziejskim (kradzież kieszonkowa). I dodać jakieś interakcje dla złodzieja z różnymi opryszkami. Właśnie tego wszystkiego mi zawsze w Tormencie najbardziej brakowało. W sumie każda inna klasa poza magiem jest trochę bez sensu w tej grze.
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu