Poprzedni temat «» Następny temat
[Komentarze do] Dział o tworzeniu modów
Autor Wiadomość
Nobanion
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-21, 18:24   

Tak mi się nasunęło, jak poczytałem o tworzeniu modów :lol:

A jakby zrobić taką jajcarską postać? :cwan:

:lol:

picollo 

Podziękowania: 66/98
Wysłany: 2015-08-08, 22:29   

Ruffle_truffle napisał/a:
nie mam jakichś super extra prezerwatyw internetowych

CZEGO? :shock: :shock: :shock:
był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?
Podziękuj autorowi tego posta

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 136/151
Wysłany: 2015-08-08, 22:31   

Patrząc na kontekst wypowiedzi - info o tym iż nie można pobrać plików bo strona jest 'podejrzana' - chodziło chyba o antywirusa/firewalla... swoją drogą cudna nazwa - widać Ruffle lubi 'odrobbinę ryzyka' skoro komputera nie 'zabezpiecza' odpowiednio :lol:
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P

picollo 

Podziękowania: 66/98
Wysłany: 2015-08-08, 22:50   

Idzie w ślady najlepszych

był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 136/151
Wysłany: 2016-05-14, 22:14   

http://athkatla.cob-bg.pl...3a22024d#119912
ŻERCA:
(...)
- na 7, 14 i 21 poziomie uzyskuje zdolność specjalną: Bitewny trans
Nie dajcie się zwieść temu co Ruffle pisze dalej, oto prawdziwe oblicze tej zdolności:

:razz:
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P

porfirion 
Czciciel Azutha
osiełek

Podziękowania: 126/84
Wysłany: 2016-09-23, 01:19   

Retrospekcja z 9 poziomu ma być teraz ze szkoły Zauroczenia. Manipulowanie pamięcią (nawet własną) kojarzy mi się bardziej z zauroczeniami, umysłem, niż z Przemianami.

Jakoś tak to manipulowanie własnym umysłem mi się skojarzyło ze skeczem z Muppet Show, w którym Wielki Gonzo hipnotyzował sam siebie: https://www.youtube.com/watch?v=6AWhwuPkTcg :smile:

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 22/82
Wysłany: 2016-09-24, 18:51   

picollo napisał/a:
nie mam jakichś super extra prezerwatyw internetowych

CZEGO? :shock: :shock: :shock:

Ochron przed wirusami/zabezpieczeń :P

Edit: Wkleiłem na pierwszą witrynę hostingującą, jaka wyskoczyła i tyle.

Temat wisi tu już rok chyba, albo i więcej, a ja dziś pierwszy raz go widzę...

(...)

odarłaś mi wiarę w cud
prawie jak ze szmat

IRA - Za późno już

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/57
Wysłany: 2017-06-28, 11:23   

Ja tak trochę z innej beczki.

To imię NPC to tak na serio? :o

Powinieneś też wrzucić zawartość pliku debug z instalki, byłoby łatwiej sprawdzić co jest nie tak.

EDIT: Komentarz (i poniższe) do tego postu - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2017-07-05, 18:30, w całości zmieniany 2 razy  

Lava Del'Vortel 
Łasiczy Szperacz

Podziękowania: 215/71
Wysłany: 2017-06-28, 11:47   

Może Markhet nie jest świadom, że jego postać nazywa się "sperma" w języku anielskim... Przy takim imieniu aż strach się pytać, czy będzie miał romans....

Markhet 

Podziękowania: 2/4
Wysłany: 2017-06-28, 11:48   

http://www27.zippyshare.com/v/5uV03G3J/file.html Podsyłam jeszcze raz. Co do imienia to narazie się nie zastanawiałem jakoś głęboko, chociaż już wiem że się nie będzie tak nazywał :smile: . No ciekawe to byłoby gdyby chcieli go zatrudnić w Głębokich Piwnicach

Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 12/5
Wysłany: 2017-06-28, 13:04   

Meisarcha

Podziękowania: 75/114
Wysłany: 2017-09-26, 19:15   

Cahir napisał/a:
Wszystkie gry z serii EE w wersji 2.0 lub wyższej

Wszystkie EE, czyli: BG, SoD, BG II, IwD i P:T?

EDIT: Wątek wydzielono z tego tematu - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2017-09-28, 07:18, w całości zmieniany 2 razy  

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 162/40
Wysłany: 2017-09-26, 19:18   

Meisarcho, wszystkie EE w wersji 2.0 i wyżej, czyli bez IWDEE (które obecnie jest w wersji 1.4). Ale fakt, poprawię opis, żeby wszystko było jasne.
Into the middle I was led

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Meisarcha
memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 162/160
Wysłany: 2017-09-26, 19:32   

No właśnie, Cahirze, wiesz może jak Beamdog planuje uaktualniać swoje wersje gier? Czy wszystkie one osiągną docelowo ten sam "poziom" udoskonalenia? Czy IWD i BG dostaną wszystkie te możliwości, które teraz ma PsT?

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 162/40
Wysłany: 2017-09-26, 19:48   

Pracują teraz nad patchem 2.5 dla wszystkich wersji gry na wszystkie platformy, tak więc docelowo wszystkie gry mają być w tej samej wersji silnika. Może poza PSTEE, tu silnik różni się trochę, ale jest szansa, że przynajmniej część udogodnień (głównie dla modderów) przrniosą też do pozostałych gier. Najnowszy patch 2.4 dla IOS, musiał wyjść teraz z racji wycofania przez Apple wsparcia dla 32-bitowych wersji aplikacji. Kolejny patch 2.5 ma zawierać szereg poprawek i zrównanie wersji silnika w BGEE, BG2EE, SoD i IWDEE. I mam nadzieję, że w BG2EE znajdzie się wreszcie nasze tłumaczenie wraz z ugłosowieniem oryginalnej zawartości.
Into the middle I was led

Odpowiedz do tematu