Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zagrać i skąd ściagnąć
Autor Wiadomość
sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 30/54
Wysłany: 2017-08-24, 12:13   

Z tym się jak najbardziej zgadzam - świetnie to zresztą wiedźminie ująłeś ;)
Podziękuj autorowi tego posta

z_mazur 

Wysłany: 2017-08-24, 13:09   

Ja też miałem problem z kompem bez napędów, rozwiązałem go w ten sposób, że poinstalowałem sobie całą sagę z modem BGT na drugim komputerze z napędami i potem korzystając z dysku przenośnego przeniosłem cały folder Bioware na kompa bez napędów. Ważne, żeby ścieżka folderu była taka sama. Jeśli nie, to w pliku bodajże Baldur.ini trzeba poprawić ścieżkę na prawidłową. Po takiej operacji wszystko śmiga bez problemu.

Meisarcha

Podziękowania: 83/126
Wysłany: 2017-08-24, 16:19   

Sajoku, taka była polityka CoBu od zawsze. To chyba zresztą logiczne, że nie popiera się piractwa czegoś, co się propaguje. Prócz tego, że piracenie jakby nie patrzeć jest procederem nieuczciwym, to ewentualny problem Forum będzie większy (bo oddziałujący na większa liczbę osób) niż Użytkownika, który np. wrzuci piracki link. Widzę, że czasy się naprawdę zmieniły, skoro rzeczy nawet wydawałoby się oczywiste i odwieczne doczekują się dezaprobaty. W każdym razie nie widzę powodu, by ten aspekt polityki Forum zmieniać.
A stwierdzenie (Geralta?) na poprzedniej stronie rządzi;)

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 30/54
Wysłany: 2017-08-24, 16:56   

Meisarcho, żebyś mnie źle nie zrozumiał - moje stwierdzenie to była taka luźna uwaga, przy okazji posta Phaelina i wcale nie dotycząca wyłącznie CoB (może też pod wpływem frustracji z tego, że ostatnio na steamie LEGALNY dystrubutor i producent gry, bezczelnie i wbrew prawu moim zdaniem, zmienili mi legalnie zakupioną grę F:NV na wersję F:NV RU - taka dygresja). Oczywiście, że piracenie jest naganne i nieuczciwe. Nie ma w ogóle mowy, żeby jakieś linki podawać, bo to narażałoby na konsekwencje prawne samo forum. Po prostu ja nigdy nie będę ciskał gromami w ludzi kupujących/ściągających pirackie wersje - niech te wszystkie firmy, z Bethesdą zresztą na czele, same się bronią przed piractwem. Mierżą mnie po prostu ci wszyscy, którzy tak bardzo i gorliwie bronią na forach interesu firm, które wcale nie są też takie uczciwe wobec "zwykłych zjadaczy gier". Ściąga ktoś pirata z netu?? Jego sprawa, że jest nieuczciwy, to kompletnie nie mój problem, niech się firma sama broni. Pójdę dalej: jest to złośliwe z mojej strony, ale mnie zawsze cieszy jak takie wszawe firmy dają gdzieś ciała albo ktoś je robi w konia. A te wszystkie formy obrony przed piractwem też często uprzykrzają życie nam, uczciwym graczom a nie tym co trzeba.
To mówiłem ja, człek sfrustowany życiem i wykorzystywaniem nas przez bogaczy ;)
Aha, i mój wcześniejsze post nie miał na celu urażenia w żaden sposób Phaelina, żeby nie było wątpliwości. i mam nadzieję, że nie naruszam jakiegoś punktu regulaminu.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Kliwer
Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 16/6
Wysłany: 2017-08-28, 14:17   

@sajok, nie jestem niczym urażony, natomiast @Geralt Riv pięknie ujął sens tego wszystkiego :v

Odpowiedz do tematu