Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót
Autor Wiadomość
Yarpen 
Bibliotekarz
Podrywacz znudzonych literatek

Podziękowania: 21/15
Wysłany: 2016-11-08, 21:09   

Dobrze tato!

Karry
Bibliotekarz

Wysłany: 2017-03-25, 19:42   

Widzę, że wątek dedykowany dla mnie.
Przypadkiem po środku wizyty w barze przypomniałem sobie swoje hasło.
Dobrze, że żyjecie.

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 128/135
Wysłany: 2017-05-28, 09:46   

Witam wszystkich, ufff... ponad 300 postów nieprzeczytanych i kilka mc poza cobem... będzie trzeba nieco nadrobić zaległości. Wybaczcie ludziska milczenie ale jak sie życie sypie to na wszystkich frontach na raz a jakoś je ogarnąć trzeba.
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P
Podziękuj autorowi tego posta

Pavlus
Przyjaciel Klanu
Exiled Drow

Podziękowania: 14/31
Wysłany: 2017-05-28, 10:47   

Fajnie żeś wrócił:D

Heh, masz piwo:)

porfirion 
Czciciel Azutha
osiełek

Podziękowania: 95/81
Wysłany: 2017-05-28, 13:59   

Czołem, Tuldor, dobrze Cię widzieć, tj. słyszeć, tj. czytać :smile:

Oby udało Ci się ogarnąć różne życiowe sprawy tak, abyś i tu miał czas i chęć zaglądać :smile: :)

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 56/76
Wysłany: 2017-05-28, 16:04   

To my się głowimy, jak tu sprowadzić Tuldora z powrotem na CoB, silimy się na jakieś prowokacje na shoutboksie, a to wystarczyło tylko grę przetłumaczyć... (Prawie, że pierwszy post Tuldora po powrocie.

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/28
Wysłany: 2017-05-30, 13:25   

Tuldor88 napisał/a:
Witam wszystkich, ufff... ponad 300 postów nieprzeczytanych

Mnie właśnie siekło w ryj ponad 8k postów XD

Kliwer 

Podziękowania: 124/169
Wysłany: 2017-08-10, 10:21   

Witam wszystkich ponownie. Wracam na forum po przeszło półrocznej przerwie. Może nie będzie mnie tu tyle, co kiedyś, ale postaram się bywać regularnie :smile: Miło was widzieć.

Widzę, że zaszły jakieś szalone reorganizacje, zmiany władz i w ogóle. Trudno mi ogarnąć, gdzie co jest. Ale forum żyje, to najważniejsze.

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 56/76
Wysłany: 2017-08-12, 22:18   

I Ciebie miło widzieć Kliwerze. Tęskniliśmy.
No i widzę, że tez Ci chyba CoBu brakowało, bo wysmażyłeś już posta w każdym świeżym temacie, a na dokładkę jeszcze w kilku kurzem porosłych. Tak trzymaj!

Odpowiedz do tematu