Poprzedni temat «» Następny temat
World of Baldur's Gate - Propozycje dodatków i zmian
Autor Wiadomość
Meisarcha

Podziękowania: 68/96
Wysłany: 2017-08-12, 08:35   

Ruffle_truffle napisał/a:
Tylko niweluje polskie znaki, gdy zainstaluję.

W ogóle się nie wyświetlają? Czy je "wykrzacza"?
Możliwe, że to kwestia tego, iż ostatnio robiłeś rzeczy do wersji Enhanced i nieświadomie zostałeś przy kodowaniu UTF-8.

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 24/67
Wysłany: 2017-08-12, 08:50   

Robi z nich jakieś ułamki i tym podobne.

Tak, kodowanie w UTF-8. Jakie powinno być zamiast tego?

Meisarcha

Podziękowania: 68/96
Wysłany: 2017-08-12, 08:57   

Windows 1250 (w niektórych notatnikach zwane ANSI)

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Ruffle_truffle
Kliwer 

Podziękowania: 141/202
Wysłany: 2017-08-23, 20:48   

Po pierwsze- chciałbym wyrazić uznanie osobom zaangażowanym w dubbing modów. Kiedy ten temat pojawił się na forum, już sporo czasu temu, byłem przekonany, że to kolejny nierealny projekt, o którym sobie podyskutujemy, po czym cichutko zdechnie. Wielkie dzięki i wielki szacunek dla osób zaangażowanych w tę ideę- brawo!

Po drugie- czy mógłbym prosić, by ktoś wrzucił screany tego porpawionego Soubar (SoS) i Ratiavinu (TDD)? Chętnie bym na to popatrzył, a WoBGa teraz nie będę instalował, bo mam własną instalację Baldura.

Po trzecie- chciałem zapytać, czy te zmienione miasta i ten dubbing dostępne są tylko pod WoBG-a, czy też trafią do samych modów, które można sobie samemu zainstalować? Czy może będzie jakiś sub-mod wydany? W sumie za TDD nie tęsknię ani-ani, nawet poprawionym, ale SoS-a dodałbym do swojej instalki, całkiem dobrze go wspominam.
Podziękuj autorowi tego posta

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Podziękowania: 644/85
Wysłany: 2017-08-24, 15:29   

Kliwer napisał/a:
Po pierwsze- chciałbym wyrazić uznanie osobom zaangażowanym w dubbing modów. Kiedy ten temat pojawił się na forum, już sporo czasu temu, byłem przekonany, że to kolejny nierealny projekt, o którym sobie podyskutujemy, po czym cichutko zdechnie. Wielkie dzięki i wielki szacunek dla osób zaangażowanych w tę ideę- brawo!

Podziękowania należą się anoimowi, aktorom, jak również tłumaczom, którzy przygotowali tekst do dubbingu (morgan, memory, Aristo).

Kliwer napisał/a:
Po drugie- czy mógłbym prosić, by ktoś wrzucił screany tego porpawionego Soubar (SoS) i Ratiavinu (TDD)? Chętnie bym na to popatrzył, a WoBGa teraz nie będę instalował, bo mam własną instalację Baldura.

https://www.4shared.com/p...Dca/AR4230.html
https://www.4shared.com/p...Kei/DD3300.html

Kliwer napisał/a:
Po trzecie- chciałem zapytać, czy te zmienione miasta i ten dubbing dostępne są tylko pod WoBG-a, czy też trafią do samych modów, które można sobie samemu zainstalować? Czy może będzie jakiś sub-mod wydany? W sumie za TDD nie tęsknię ani-ani, nawet poprawionym, ale SoS-a dodałbym do swojej instalki, całkiem dobrze go wspominam.

Są dostępne tylko w WoBG. Zresztą wiele z tych modów nie jest już rozwijanych, niektóre nawet od lat, więc mało prawdopodobne by to trafiło bezpośrednio do tych modów.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
Kliwer
Kliwer 

Podziękowania: 141/202
Wysłany: 2017-08-24, 15:35   

Cytat:
https://www.4shared.com/p...Dca/AR4230.html
https://www.4shared.com/p...Kei/DD3300.html

Fiu, fiu... "ładne cacko", jak to mawia Kinski.

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-08-24, 15:41   

Owszem zgadzam się :) Lokacje są pierwsza klasa. Cuttooth wykonał świetną robotę.

SoS to teraz naprawdę inny mod. Kopia Beregostu psuła odbiór moda.

Poza tym dzielnica magów w Riatavin też ma się doczekać nowego wyglądu.
TDD pomimo mizernej warstwy tekstowej też zyska, bo Riatavin jako kolejna kopia Beregostu + Sigil było/jest ni przypiął ni przyłatał.

dj_cam 

Podziękował 14 razy
Wysłany: 2017-09-02, 19:22   

Czy jest możliwość odinstalowania/dezaktywowania moda Improved Asylum? Albo chociaż zmiany skryptu/odkoksowania Irenicusa? Utknąłem na tej walce, a nie chcę używać ctrl+y. Bez ekwipunku i z tylko jednym slotem na czary 7 poziomu (nie mówiąc o czarach 8 i 9 poziomu) nie widzę szans na pokonanie go.

dradiel 
Przyjaciel Klanu
Jeździec Shaundakula

Wysłany: 2017-09-02, 20:22   

W WoBG nie ma możliwości wyłączenia czy odinstalowania komponentów. W podobnej sytuacji można spróbować przełączyć poziom trudności gry na najniższy.

Odpowiedz do tematu