Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiej przeglądarki internetowej używają forumowicze?

Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Firefox
61%
 61%  [ 13 ]
Chrome
9%
 9%  [ 2 ]
Opera
19%
 19%  [ 4 ]
IE 11
0%
 0%  [ 0 ]
Edge
4%
 4%  [ 1 ]
Safari
0%
 0%  [ 0 ]
Inna
4%
 4%  [ 1 ]
IE 10
0%
 0%  [ 0 ]
IE 9 lub starsza
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 53/95
Wysłany: 2017-08-09, 21:38   Jakiej przeglądarki internetowej używają forumowicze?

j.w.

EDIT: Dałem możliwość zaznaczenie większej ilości opcji - niekoniecznie używa się jednej - M
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Podziękuj autorowi tego posta

Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 67/19

Wysłany: 2017-08-10, 11:02   

Używam dwóch przeglądarek: Mozilli (główna) i Chrome (drugorzędna).

Chrome służy wyłącznie do oglądania filmów na YouTube oraz streamów na Twitchu.
Mozilla to podstawowa przeglądarka; używam jej do wszystkiego, poza powyższym (stosuję również wiele przydatnych "wtyczek").

Powód? Przede wszystkim fakt, że oglądanie filmów na Mozilli sporadycznie zawiesza mi komputer tj. obraz na YT robi się w pewnym momencie zielony (dźwięk działa normalnie), a po odświeżeniu okna wyskakuje "bluescreen of death" i trzeba robić reset :P
Z Firefoxa ciężko jednak zrezygnować, ponieważ w moim odczuciu jest to znacznie lepsza przeglądarka.

Używając Chrome możemy przyspieszać i zwalniać filmy na YT.
Używając Mozilli możemy wspomniane filmy pobierać (dzięki wtyczkom, które zakazane są w przeglądarce Googla).

torian 

Podziękowania: 16/5
Wysłany: 2017-08-10, 13:08   

Dawniej używałem Chroma ale zaczął się co chwilę crashować, nic nie pomagało więc przerzuciłem się na Firefoxa.

Damianus_NT napisał/a:
Przede wszystkim fakt, że oglądanie filmów na Mozilli sporadycznie zawiesza mi komputer tj. obraz na YT robi się w pewnym momencie zielony (dźwięk działa normalnie), a po odświeżeniu okna wyskakuje "bluescreen of death" i trzeba robić reset :P

U mnie wszystko hula, z takimi numerami nie miałem nigdy do czynienia.

Damianus_NT napisał/a:
Używając Chrome możemy przyspieszać i zwalniać filmy na YT.

Na Firefoxie też mam taką możliwość (tylko że z niej nie korzystam).

Jedyne co mi nie pasuje w przeglądarce Mozilli to fakt że startuje jak ociężała krowa (pierwsze uruchomienie po odpaleniu kompa potrafi trwać minutę). Poza tym wszystko gra i buczy.

porfirion 
Czciciel Azutha
osiełek

Podziękowania: 95/81
Wysłany: 2017-08-10, 13:49   

torian napisał/a:
Jedyne co mi nie pasuje w przeglądarce Mozilli to fakt że startuje jak ociężała krowa (pierwsze uruchomienie po odpaleniu kompa potrafi trwać minutę)

Ale to też musi zależeć od Twojego kompa i/lub jakichś innych czynników, bo mi na przykład startuje raczej szybko/bardzo szybko (w każdym razie na tyle, że nie zdążę się zastanowić "no czego on się tak długo włącza" :wink: ) - ale to też zależy na którym komputerze, bo mam jeden taki, że na nim wszystko działa powoli i ociężale. Ale to z pewnością w znacznej mierze wina samego komputera, a nie przeglądarki jako takiej.

Ja korzystam naprzemiennie z Firefoksa i Opery - właściwie nie do końca wiem, dlaczego korzystam z tej drugiej, chyba bardziej z przyzwyczajenia, bo żadnych atrakcji w porównaniu z innymi nie oferuje (a jeśli oferuje, to o nich nie wiem, więc z nich nie korzystam...). I w sumie trochę się zdziwiłem, że ktoś jeszcze zaznaczył Operę w ankiecie. Ale coraz bardziej jednak Firefox staje się u mnie tą dominującą przeglądarką - i zasadniczo gra, bangla, hula i inne takie śmieszne słowa :razz:

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 54/130

Wysłany: 2017-08-10, 15:50   

Ja zaznaczyłem liska i inną, tę inną dotyczy pracy- Maxthon...Lisek od wielu lat...

Odpowiedz do tematu