Poprzedni temat «» Następny temat
BG:EE 10 NPC PROJECT
Autor Wiadomość
nowus777 

Podziękowania: 5/28
Wysłany: 2016-06-19, 00:29   

memory napisał/a:
Hoho, widzę, że energia Cię rozpiera nowusie; z sześciu enpeców zrobiło się dziesięciu. Cieszę się, że pomysłów Ci nie brakuje. Może zrobiłbyś jakiegoś moda questowego dla starszej daty miłośników BG :mrgreen: ?

Rzeczywiście planów jest mnóstwo, gorzej z wolnym czasem, ale co się odwlecze... ;)

Co masz na myśli pisząc o "starszej daty miłośnikach BG" ? ;) Każdy z moich NPC będzie miał własny quest i z pewnością będą one bardziej rozbudowane niż ten związany z Mirandą ;)
Podziękuj autorowi tego posta

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 56/76
Wysłany: 2016-06-19, 10:15   

Cytat:
Każdy z moich NPC będzie miał własny quest i z pewnością będą one bardziej rozbudowane niż ten związany z Mirand

To świetnie, ale przy pięciu wolnych miejscach w drużynie, zaliczenie wszystkich questów może zająć nawet więcej niż dwie pełne gry...
a jak to nowus napisał/a:
gorzej z wolnym czasem

...szczególnie u graczy z mojego pokolenia :grin:

nowus777 

Wysłany: 2017-03-10, 10:22   

Cześć. Wznawiam prace nad modem - obecnie kończę już przygotowywać quest i dialog dla Masambe.

Modowanie trochę zajmuje, zwłaszcza, kiedy chce się stworzyć naprawe dobrego NPC. Pomyślałem zatem, aby póki co udostępnić innym do grania samą postać Mirandy, która jest już gotowa. Do kogo mam się zgłosić z prośbą o umieszczenie moda na głównej stronie z modami? Oczywiście prześlę uaktualnione pliki postaci.

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 21/61
Wysłany: 2017-06-10, 20:02   

Zawsze bardzo mi brakowało zbrojnego, który byłby "w odcieniach szarości" (neutralny.) Jaheira i Branwen to za mało, dlatego Masambe jest u mnie mile widziany.

///

greegarak 

Podziękowania: 25/42
Wysłany: 2017-06-10, 20:47   

Ruffle_truffle napisał/a:
Zawsze bardzo mi brakowało zbrojnego, który byłby "w odcieniach szarości" (neutralny.) Jaheira i Branwen to za mało, dlatego Masambe jest u mnie mile widziany.

Też jeste za Masambe. Będzie miał niezły portret do tego.

nowus777 

Wysłany: 2017-07-19, 13:26   

Trochę mnie tu nie było - mod został przetestowany przeze mnie i dwóch użytkowników forum. Wszystkie dotychczas zgłoszone błędy zostały usunięte.

Co do Masambe i pozostałych postaci, prace chwilowo zostały przerwane, co oczywiście nie oznacza, że nie będą kontynuowane. Nie będę ukrywał, że zapał do pracy opadł właśnie z powodu braku osób chcących sprawdzić, jak sprawuje się pierwsza ze stworzonych przeze mnie postaci, czyli Miranda.

Poniżej przesyłam link do pobrania zaktualizowanego modu MIRANDA NPC. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli ktoś zagra i napisze swoją opinię :) Uzyskane informacje na pewno zmotywują mnie do kontynuacji tworzenia moda, tj. pisania kolejnych postaci :)

link do pobrania moda: http://baldur.cob-bg.pl/d...0NPC%20v1.1.rar

temat poświęcony modowi MIRANDA NPC: http://athkatla.cob-bg.pl...p=123989#123989

nowus777 

Wysłany: 2017-07-24, 21:43   

Tworzę nową wiadomość, aby była widoczna. Sądzę, że cały ten temat można usunąć, gdyż zawiera on bardzo pierwotne założenia, które mogą wprowadzać w błąd potencjalnych nowych użytkowników zainteresowanych modem (ewentualnie część postów poświęconych MIRANDZIE NPC można przenieść do jej tematu).

EDIT: Temat zawiera rozważania wstępne i jako nie pasujący do obecnej koncepcji został zarchiwizowany - M
Ostatnio zmieniony przez Meisarcha 2017-07-24, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi