Poprzedni temat «» Następny temat
Spolszczenie?
Autor Wiadomość
anoim2666

Podziękowania: 38/17
Wysłany: 2016-04-30, 20:54   Spolszczenie?

Takie coś znalazłem [link usunięty] Co o tym sądzicie? Fake czy prawda? Ja nie wiem bo by pobrać link trzeba się zalogować.

Fake - usunąłem, żeby nikt się przypadkiem nie naciął. - L`f
Ostatnio zmieniony przez L`f 2016-04-30, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Kliwer 

Podziękowania: 128/189
Wysłany: 2016-04-30, 21:02   

Może i prawda, czemu nie, różnie bywa. Choć pamiętam jak raz zainstalowałem (przez przypadek) spolszczenie do Severance: Blade of Darkness to było ewidentnie z translatora i nic się w ogóle nie dało nawet w samym menu wyrozumieć :lol:

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 57/95
Wysłany: 2016-04-30, 21:15   

Zostałem "ztriggerowany" gdy przy rejestracji proszą o numer telefonu, ostatni raz jak podałem przy rejestracji numer to straciłem ~11 złotych.

edit/
Znalazłem starą kartę SIM to sprawdziłem, nie można się zarejestrować a jednocześnie podłączamy się do paskudnej usługi, która przysyła nam esemesy płatne za odbiór(~6zł). Moderatorów prosiłbym o usunięcie strony, niewarto naciągaczy promować.
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
L`f
Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 128/135
Wysłany: 2016-04-30, 22:00   

"ocena 5/5, Głosów: 578" <= I tak sie dy*a naiwnych :wink:

Feat na przyszłość - Jeśli gdziekolwiek przy rejestracji proszą o podanie nr telefonu zamykamy rzeczoną stronę/portal i olewamy ciepłym moczem. Dobrze Jolanie, że tylko 6zł, najdroższe sms premium jakie mamy w kraju to takie za 30,75zł... więc jeśli ktoś nie ma założonej u swojego operatora blokady na powyższe i poda numer telefonu na abonament może przy kolejnej fakturze pomalować majty na brązowo
(rekordzista jakiego pamiętam z roboty miał ~1800zł ekstra na fakturce - uaktywnił sobie dwa serwisy premium, z każdego raz dziennie mu sms za właśnie 30zł przysyłano)
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P

Kliwer 

Podziękowania: 128/189
Wysłany: 2016-04-30, 22:35   

Czasem jest jeszcze lepiej, bo podając nr telefonu wykupuje się usługę na ileś tam sms-ów po 10 PLN każdy.

Gundalf 

Wysłany: 2017-02-18, 14:17   

Witam

Znikąd żadnych pozytywnych wieści odnośnie spolszczenia do BG: Siege of Dragonspear?
Jestem oryginałem jak na dzisiejsze czasy i zamiast znajomością angielskiego mogę się pochwalić znajomością włoskiego (co chyba nic nie zmienia w kwestii ewentualnego pogrania w BG: SoD - choć przyznam, że nie wyobrażam sobie grania po włosku w inną grę niż Assasin's Creed 2 i pokrewne :grin: )

Pozdrawiam

Adept Smierci

Wysłany: 2017-06-02, 19:06   

podpinam sie do tematu:
ktoś coś wie na temat spolszczenia? nie zalezy mi nawet tak bardzo na dubbingu, filmach po polsku itd
Tylko na samych dialogach (są dla mnie niestety zbyt skomplikowane) ;/

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 57/95
Wysłany: 2017-06-02, 22:49   

Nie ma niestety na razie oficjalnego tłumaczenia jak i nieoficjalnego tłumaczenia.
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 70/146
Wysłany: 2017-06-17, 08:55   

Nie ma po polsku? Ale nie dziwne, nie wiem czy wiadomo, ale od lokalizacji na nasz język odchodzą znane i nawet bardziej popularne serie niż Baldury. Z przyczyn różnych zresztą, żeby nie fani to człowiek musiałby "po angielsku się męczyć" :P
Ja zagram jak powstanie EET, mapa modyfikacji K4thosa "mnie zaimponowała"... :)

Odpowiedz do tematu