Poprzedni temat «» Następny temat
World of Baldur's Gate - Propozycje dodatków i zmian
Autor Wiadomość
Lightening

Podziękowania: 3/19
Wysłany: 2017-05-19, 11:06   

khayman napisał/a:
uelpszony torgoth chyba jest, pamietam, że nie mogłem go zabić, dopiero palec smierci ze zwoju go załatwił.

Hmm coś mi się nie wydaje. Sprawił mi on tyle samo problemów co reszta troli z twierdzy czyli zero. Wszedłem - zadałem mu parę ciosów z cbw, padł. Żadnych bufów ani niczego, całość zajęła kilka sekund. Torgal w tactcu to dla mnie była zwykle gruba przeprawa z dużą ilością przywołańców. Wcale nie łatwiejsza niż z takim kuroisanem. No i torgal z tacticsa miał swój szpon czy tam pazur , a ten go nie ma. Trochę to smutne, ze jest on dużo słabszy od zbugowanych lodowych troli z finału ajsłinda :P.

Więc w sumie to by była moja kolejna propozycja zmiany:
Pododawać brakujacych przeciwników z tacticsa / battlesa, bo bez nich jest po prostu smutnie łatwo. Narazie zauważyłem brak z tacticsa Maevara i torgala, a z battlesa lorda Roenalla i szalonego kapłana zaczepiajacego nas przy wejściu do siedziby złodziei w dokach.
Podziękuj autorowi tego posta

Gawain 

Podziękował 49 razy
Wysłany: 2017-05-27, 22:00   

Dradielu czy byłaby możliwość zdjęcia nieściągalnych przedmiotów u Drzzita bezpośrednio w grze. W plecaku wala się sporo sprzętu, który mógłby być wykorzystany przez hebanowego.

lubczyk 

Podziękowania: 7/7
Wysłany: 2017-05-27, 23:15   

Gawain napisał/a:
Dradielu czy byłaby możliwość zdjęcia nieściągalnych przedmiotów u Drzzita bezpośrednio w grze. W plecaku wala się sporo sprzętu, który mógłby być wykorzystany przez hebanowego.

Głowy nie dam ale odnosisz się do moda z BG1. w Bg2 już wszystko działa normalnie. Sam mu zabrałem buty :)

Gawain 

Podziękował 49 razy
Wysłany: 2017-05-28, 20:10   

Tak jest. W BG 1 nie da zdjąć przedmiotów. W SK wstawiłem mu rzeczy do "plecaka" i potem już można do woli zakładać i ściągać

Lightening

Podziękowania: 3/19
Wysłany: 2017-05-30, 09:51   

Nie trzeba nawet wstawiać mu rzeczy do plecaka jesli dobrze pamieta, wystarcz chyba nawet tylko kliknąc change item i już jest ściągalny czy jakoś tak :P.

Ale moja rada jest taka żeby mu jednak nie ściągać, minimalnie podbije to trudność, a pod koniec bg1 i tak już będzie za łatwo.

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 54/68
Wysłany: 2017-06-04, 16:17   

Proponuję całkowite usunięcie pierwszych trzech poziomów siedziby Sekcji z Dark Horizons. Nie dość, że są kopiami lokacji, które pojawiają się w całym WoBG po kilka razy (dwa poziomy kopalni Nashkel, jeden kopalni z Kniei Otulisko), to jeszcze wypełniają je monotonne stada Agentów i Elity, którzy ani wyzwaniem, ani źródłem xp za bardzo nie są. Moim zdaniem gra bez tych trzech lokacji nie straci nic ze swej atrakcyjności. Tylko ten komitet powitalny z pierwszego poziomu trzeba by przenieść na poziom czwarty.
Podobny zabieg można by też zastosować w lokacjach, które otwierają się pod obozem hobgoblinów w queście bratanka Otta z... DSotSC chyba.

I jeszcze jedna rzecz, o ile nie wymagałaby zbyt dużego nakładu pracy. Dałoby się ujednolicić mikstury leczenia pojawiające się na etapie BG1, najlepiej do tych standardowych z Cieni Amn (POTN52)? Chodzi mi o Miksturę leczenia krytycznych ran (CMHEAL2), Miksturę nadzwyczajnego leczenia (CMHEAL1) i Miksturę dodatkowego leczenia (POTN52, ale z inną ikoną). Jedna z nich przywraca co prawda 30, a nie 27 punktów życia, ale łatwiejsze stakowanie i mniej różnorakich ikonek na pewno by pomogło.

Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 36/117
Wysłany: 2017-06-16, 14:54   

Ojcze dradielu, Stwórco rzeczy starych i nowych, oby Twe imię było czczone i znane na wieki w \ na Torilu!.
-----------------------------
Długo mnie nie było na skutek rządów Cyrika, co na mej rodzimej planecie się zagnieździł i niepokojony był mocno przez niego, ale chyba dał spokój małego kotołakowi, co by mógł se spokojnie piwko pić :P

Ad rem:
jak się ma najnowsza wersja technologa do obecnej wersji WoBGa? Dalej po aktualizacji WoBGa jest kiszka z klasy tej? A nie mógłbyś uczynić zaszczytu Rufflowi i jej dorzucić na stałe na pociechę Gonda dzieci? Niekoniecznie są to gnomy! To potwarz i brak znajomości historii Faerunu :P hihi
pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu