Poprzedni temat «» Następny temat
Najpotężniejsi przeciwnicy.
Autor Wiadomość
Geralt Riv 
Wieśmin

Podziękowania: 2/7
Wysłany: 2015-10-14, 19:20   Najpotężniejsi przeciwnicy.

Macie takich przeciwników, przez których musieliście zainwestować w nową klawiaturę? No nie wiem np. smok z Mario? Podzielcie się więc pod tym tematem ;)

Jedyne co mi się przypomniało to Diablo. Na najwyższym poziomie gry, pokonałeś bossa to byłeś gość. Może nie jestem stworzony do tego typu gier, ale szczególnie odbiło się w Diablo III. Mogłeś wybrać kilka poziomów - na początku miałeś najniższy, po każdym przejściu gry odblokowywałeś następny. Od nich zależało(oprócz poziomu oczywiście) jakość przedmiotów - z tego co pamiętam na jakimś tam poziomie dropiły jakiejś karty, dzięki którym można było podnieść poziom kowala i jubilera. Lecz później były takie poziomy, hm, na bazie których budowane były poprzednie. Było ich dość dużo i wszystkie dostępne. Jak się grało na Normalnym(pierwszym) i Mistrzu V(ostatni) to był wycisk, później było coraz lepiej. Najwięcej męczyłem się z Belialem, uch, aż mnie oczy zabolały przypominając sobie tamten maraton.

Podziękuj autorowi tego posta

Kliwer 

Podziękowania: 115/151
Wysłany: 2015-10-19, 23:09   

W sumie w RPG-ach (a w to głównie grywam) prawie nigdy nie natrafiam na jakiegoś frustrującego przeciwnika. Owszem, czasem jakaś stara gra jest jako taka bardzo trudna ale nie wynika to z mocy jednego wroga tylko z całej struktury rozgrywki. Na modach czasem też się czasem trafi coś obłędnego, np. zakapturzona postać z Drizzt Saga.

Jeżeli idzie o zręcznościówki to w ogóle słaby w nie jestem. Takiego np. Prince of Persia: Warrior Within w ogóle nie ukończyłem mimo, że gra mi się bardzo podobała. Ale była za trudna dla moich niewyćwiczonych palców. Ale znowu- nie zatkałem się na żadnej walce z bossem tylko tak po prostu, w środku planszy.

Jedyny taki wróg, którego pamiętam jako wyjątkowo frustrującego to był ostatni boss z Raymana 2. Grałem w to jakoś w liceum, całą grę przeszedłem, strasznie podobał mi się ten klimat. No a ostatniego wroga nijak nie mogłem przeskoczyć. Walka z nim była rozbita oczywiście na parę etapów, coś tam na rakiecie się leciało, w coś trzeba było trafić 3 razy etc. Jak to w platformówce. Aż chyba kiedyś wrócę do tej gry, by zobaczyć, czy dziś też mnie gad pokona.

sajok 
Kapłan Oghmy

Podziękowania: 24/36
Wysłany: 2015-10-20, 14:44   

Może nie najpotężniejszym, ale na pewno najbardziej takim kultowym bossem ever jest Butcher z pierwszego Diabełka. Pamiętam jak z kumplem z wypiekami na starych pyskach próbowaliśmy mu zwiać za jakąś zamkniętą kratę i szyć do niego z łuku modląc się o to, żeby nam tych łuków nie zabrakło... ach, te jego "fresh meat"...

Geralt Riv 
Wieśmin

Podziękowania: 2/7
Wysłany: 2015-10-20, 15:10   

Z tym się Sajoku bezwzględnie zgodzę. Choć w trójce też był Butcher. Chcieli zrobić trudniej, ale mi jakichś wielkich kłopotów nie sprawił ;)

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 52/92
Wysłany: 2017-06-08, 18:18   

TVgry zrobiło materiał o tym, pojawia się tam nasz znajomy demilisz https://www.youtube.com/w...ywT9Z6fM&t=606s :grin:
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Nobanion 
kotołak

Podziękowania: 38/117
Wysłany: 2017-06-16, 14:30   

Diablo z Diablo 2 bez dodatku i tych bzdurnych run wspomagaczy. Ubić Diablo paladynem, gdy nie ma dopalaczy runowych i ułatwiaczy wszelakich, to było coś. :)

Odpowiedz do tematu