Poprzedni temat «» Następny temat
Improved Anvil - pytania i porady
Autor Wiadomość
tanczacyZlagami

Wysłany: 2011-02-15, 12:22   

Witam po długiej przerwie!
Przynajmniej raz na rok-dwa, nachodzi mnie dojmująca i niedająca się niczym zwalczyć chęć przejechania się jeszcze raz po BG... próby walki z tą manią kończyły się objawami odpowiadającymi symptomom psychozy maniakalno-depresyjnej, dlatego skapitulowałem i rozpocząłem poszukiwania płytek xD Jako, że wypada troche podrasować skilla, pomyślałem o starym dobrym Anvilu, którego rozpracowałem gdzieś tak do Podmroku.
O ile instalacja gry przebiegła bez problemu, to potem jednak z niejakim zdziwieniem ogarnąłem, że nie mogę tego moda odnaleźć w sieci - linki , które wcześniej prowadziły do stron z downloadem powygasały, wszystkie, jak jeden mąż. Komp przeszedł w ciagu ostatniego roku szereg formatów, także na twardzielu też nie mogę odnaleźć instalatora.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do forumowiczów - jezeli ktoś ww moda posiada na dysku, lub zna jakiś aktualny link, bardzo bym prosił albo o wklejenie url w tym temacie, albo o przesłanie mi instalatora na adres - tupac3@vp.pl (<== bez szyderstw, mail był założony jakieś 10 lat temu, błędy młodości :P ) .

Z góry dzięki wszystkim życzyliwym, nie bardzo mam się jak odwdzięczyć, co najwyżej zaprosić na piwko lub dwa, jeżeli ktoś odwiedzi Szczecin! ;)

Pozdrawiam!
TzL
Podziękuj autorowi tego posta

Kiwi

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2012-05-08, 01:11   

Czy ktoś z odwiedzających wciąż to forum ma na dysku ia v6 i chciałby je udostępnić?

Alvarez 
Dziecię Bhaala

Podziękowania: 249/73
Wysłany: 2012-05-08, 05:55   

Klik: http://dragonshoard.black...load.php?mod=26

Li 
Przyjaciel Klanu
Lisior

Podziękowania: 37/11
Wysłany: 2012-05-17, 17:56   

A może jakaś dobra dusza mi powie jedną rzecz... Chodzi o to, że ostatnio się tak bawiłam i zainstalowałam IA. Ale z moriturim i paroma NPC. Rozpoczęcie gry moriturim wykrzacza grę (coś nie styka, chociaż raczej na linii morituri-npc, bo jak się pojawia informacja o bonusach wynikających z levelu Apprentice, to równocześnie pojawia się xx linijek z dialogami z modów). No dobra, wywaliłam instalację, od początku, bez morituri. Tyle że w trakcie instalacji zauważyłam przypadkiem, że ciągle wywala "parse error" w kolumnach takich a takich, za każdym razem, kiedy w grę wchodzą pliki ze statystykami. Po wszystkim jednak dostałam informację o pozytywnym zakończeniu instalacji, zero informacji o jakichkolwiek błędach. Więc czy stało się coś strasznego? Czy to przeklęte IA będzie w ogóle poprawnie działać? Zwłaszcza że loch irenicusa w ogóle nie jest utrudniony (ale spotkałam Weenuga, a Imoen ma klasę czarownika, więc zmiany mimo wszystko powchodziły...). Bo nie wiem czy mam grać dalej czy może na wszelki wypadek zrobić upgrade do wersji 6.0?

Kiwi

Podziękowano 1 razy
Wysłany: 2012-05-23, 11:46   

Alvarez, ten link jest do wersji 5, ogólnodostępnej.
Mi chodzi o 6, te najnowszą (sprzed 2 lat?), do której dostęp na BWL jest płatny.

Lightening

Podziękowania: 3/19
Wysłany: 2017-05-24, 16:08   

Czy ma ktoś może w swoich zasobach IA v5 i zechciałby go udostępnić? Nawet link z CoBu prowadzi do wersji 6, która zdaje się być sporo gorsza od poprzedniczki.

Meisarcha

Podziękowania: 64/95
Wysłany: 2017-06-03, 19:44   

Lightening napisał/a:
Czy ma ktoś może w swoich zasobach IA v5 i zechciałby go udostępnić?

Masz w PW. Piszę, bo chyba nie wiesz, że otrzymałeś.

Li 
Przyjaciel Klanu
Lisior

Podziękowania: 37/11
Wysłany: 2017-06-12, 18:49   

Lightening napisał/a:
prowadzi do wersji 6, która zdaje się być sporo gorsza od poprzedniczki

Czy ktoś może mi rozszyfrować w jakim sensie gorsza?
Bo przymierzam się......... po tym roku Anvil w końcu powinien wydać mi się banalny. ^^

Odpowiedz do tematu