Poprzedni temat «» Następny temat
BG:EE 10 NPC PROJECT
Autor Wiadomość
nowus777 

Podziękowania: 1/20
Wysłany: 2016-06-15, 10:03   

Domyślam się, że polubisz Masambe ;)

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 19/53
Wysłany: 2016-06-15, 22:48   

W całym Faerunie powinni wierzyć, że świat się zaczął wraz z narodzeniem Jezusa, jak to w "ciemnogrodzie" jest.

Człowiek myśli, że takich ludzi już nie ma, a tu - bęc. Sąsiad, obok którego żyję 27 lat gada coś takiego. Szok.

Zwisa mi, czy to będzie konserwatywne, czy nie. Niemniej jednak czułbym jakiś sprzeciw, gdyby Shar-Teel miała być z góry skazana na przegraną. A póki co na to się zanosi...

///
Podziękuj autorowi tego posta

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 54/68
Wysłany: 2016-06-18, 20:25   

Hoho, widzę, że energia Cię rozpiera nowusie; z sześciu enpeców zrobiło się dziesięciu. Cieszę się, że pomysłów Ci nie brakuje. Może zrobiłbyś jakiegoś moda questowego dla starszej daty miłośników BG :mrgreen: ?

nowus777 

Wysłany: 2016-06-19, 00:29   

memory napisał/a:
Hoho, widzę, że energia Cię rozpiera nowusie; z sześciu enpeców zrobiło się dziesięciu. Cieszę się, że pomysłów Ci nie brakuje. Może zrobiłbyś jakiegoś moda questowego dla starszej daty miłośników BG :mrgreen: ?

Rzeczywiście planów jest mnóstwo, gorzej z wolnym czasem, ale co się odwlecze... ;)

Co masz na myśli pisząc o "starszej daty miłośnikach BG" ? ;) Każdy z moich NPC będzie miał własny quest i z pewnością będą one bardziej rozbudowane niż ten związany z Mirandą ;)

memory 
Gwiazda Mystry

Podziękowania: 54/68
Wysłany: 2016-06-19, 10:15   

Cytat:
Każdy z moich NPC będzie miał własny quest i z pewnością będą one bardziej rozbudowane niż ten związany z Mirand

To świetnie, ale przy pięciu wolnych miejscach w drużynie, zaliczenie wszystkich questów może zająć nawet więcej niż dwie pełne gry...
a jak to nowus napisał/a:
gorzej z wolnym czasem

...szczególnie u graczy z mojego pokolenia :grin:

nowus777 

Wysłany: 2017-03-10, 10:22   

Cześć. Wznawiam prace nad modem - obecnie kończę już przygotowywać quest i dialog dla Masambe.

Modowanie trochę zajmuje, zwłaszcza, kiedy chce się stworzyć naprawe dobrego NPC. Pomyślałem zatem, aby póki co udostępnić innym do grania samą postać Mirandy, która jest już gotowa. Do kogo mam się zgłosić z prośbą o umieszczenie moda na głównej stronie z modami? Oczywiście prześlę uaktualnione pliki postaci.

AbdelStrife

Wysłany: 2017-06-08, 10:49   

nowus777 napisał/a:
Cześć. Wznawiam prace nad modem - obecnie kończę już przygotowywać quest i dialog dla Masambe.

Modowanie trochę zajmuje, zwłaszcza, kiedy chce się stworzyć naprawe dobrego NPC. Pomyślałem zatem, aby póki co udostępnić innym do grania samą postać Mirandy, która jest już gotowa. Do kogo mam się zgłosić z prośbą o umieszczenie moda na głównej stronie z modami? Oczywiście prześlę uaktualnione pliki postaci.

Ciekawie zapowiadający się modzik. Link jednak nie działa :(

Czy jesli nie byłoby to kłopotem mógłbyś stworzyć kolejnego do najnowszej wersji?

Meisarcha

Podziękowania: 10/26
Wysłany: 2017-06-08, 10:54   

nowus777 napisał/a:
czy istnieje możliwość umieszczenia moda wśród modów na http://baldur.cob-bg.pl/?

Oczywiście, gdy wstawisz nowy link, pobiorę i wrzucę na serwer (ew. jeśli nie jest duży, możesz spróbować podesłać mi go via PW).
Wybacz brak odpowiedzi wcześniej, dopiero powoli eksploruję wszystko.

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 19/53
Wysłany: 2017-06-10, 20:02   

Zawsze bardzo mi brakowało zbrojnego, który byłby "w odcieniach szarości" (neutralny.) Jaheira i Branwen to za mało, dlatego Masambe jest u mnie mile widziany.

///

greegarak 

Podziękowania: 25/42
Wysłany: 2017-06-10, 20:47   

Ruffle_truffle napisał/a:
Zawsze bardzo mi brakowało zbrojnego, który byłby "w odcieniach szarości" (neutralny.) Jaheira i Branwen to za mało, dlatego Masambe jest u mnie mile widziany.

Też jeste za Masambe. Będzie miał niezły portret do tego.

Odpowiedz do tematu