Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe, fajne oraz śmieszne rzeczy z sieci
Autor Wiadomość
Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Podziękowania: 128/134
Wysłany: 2016-04-17, 06:00   

Kliwer napisał/a:
Tak samo popełnia idiotyczne błędy, obsadza swoich na stołkach i dokręca śrubę dla obywatela
Oczywiście Kliwerze, Pisiorki nie robią nic poza tym co robili wszyscy inni... wszyscy inni niczym kibole machali bejsbolem dokoła i rozwalali szyby w oknach, pisiorki machneły i rozwaliły nim komuś łeb - przecież i jedni i drudzy machają tak samo... zastanawiajace tylko że przed nimi nikt się aż tak nie interesował co też się u nas dzieje, ale to na pewno przez tych jacy donieśli do brukseli... w końcu tam ciemnogród jest i średniowiecze, TV nie mają, ni niczego innego :lol:
Kliwer napisał/a:
przynajmniej nie spiskuje z obcym kapitałem, nie poniża polskości w samej jej naturze
proponuję wykopać cały zagraniczny kapitał... jestem pewny że dobrze to zrobi gospodarce i bezrobociu, a owo "nie poniżanie" to jak mniemam fakt ze uprawia się dyplomację metodą młota kowalskiego, no cóż niektórym taki styl odpowiada - mając małego wacka można się dowartościować tym, że jesteśmy mocarstwem jakie moze pluć na każdego dokoła i olewać wszystkich jak leci...
Kliwer napisał/a:
jednak o coś tam się troszczy (jak chociażby te durne 500 złoty; pewnie że zrobili to głupio, ale nikt inny nie zrobił nic w tej sprawie).
Kliwerze proszę, mam Cię za inteligentnego człowieka więc nie zgrywaj się albo nie udawaj de*ila... bo tylko taki uwierzy w zdanie jakie napisałeś - owy program 500+ to nic co ma za zadanie ulżyć obywatelowi (na program socjalny ma krzywe zasady) ani dzietność (patrz powyzej), jest to program jaki zrobiono nie po to by zrobić społecvzeństwu dobrze ale by durny naród sie nabrał i by kupić jego głosy... co się zresztą udało. Za 2 lata okaże się że kasy na program nie ma wiec jeszcze bardziej się na niego zadłużymy a za 3... za 3 już pisiorki nie będa żadzić więc dla nich im gorzej będzie za 3,5 roku tym lepiej bo to już następcy będą się martwic jak nas z gó*na wyciągnąć... i owym następcom będzie można wytykać błędy.
Kliwer napisał/a:
Nie lubię tego rządu wcale, ale trzeba go porównać pod kątem tego, co mieliśmy. Jest źle, ale było tragicznie
Mieliśmy ciepłą wodę w kranie, teraz mamy prezydenta-notariusza jakiemu inni za granicą nawet ręki nie chcą podać jak nie muszą, ministra od sztucznej mgły, pancernej brzozy i bomb w tupolewie i premierkę z jaka podczas wizyty nikt z zagranicznych polityków nie chce gadać bo wie ze jest marionetką... faktycznie jest lepiej - co jak co ale rozpoznawalność polski za granicą drastycznie wzrosła :D
Kliwer napisał/a:
Społeczeństwo idiocieje, bo właśnie z takimi treściami się styka. Rolą mediów, cwaniaczków pragnących się uważać za polityków i w ogóle całej tej bandy aspirujących do bycia elitą powinno być podnoszenie poziomu dyskursu, a nie jego zaniżanie
To idź do mediów i poproś o to by się poprawili, oni nie puszczają programów z rodzaju "trudne sprawy" bo lubią, puszczają bo ludzie chcą je oglądać i nie dociera do nich nic więcej... najpierw człowieka trzeba by wyedukować nieco w rodzimym mateczniku a nie dać kompa i "baw się na necie i spier.... a ja idę się napić piwa i nie budź mamy". Politycy również tego poziomu nie podbijają to fakt ale oni dbają o to by do 'mas' trafic a jakie te masy są każdy widzi... i kto do nich trafił właśnie prostym językiem... podpowiem że nie chodzi o nowoczesną :P
Kliwer napisał/a:
To jest śmiechu warte, żeby jedyną siłą w sejmie nie wylewającą pomyj na przeciwników, mówiącą racjonalnie i z wyważeniem była grupka narodowców pod wodzą rockmana.
:lol: :lol: :lol:
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Wybrane fragmenty banterów:
Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

-cała prawda o Imoen :P
Podziękuj autorowi tego posta

Kliwer 

Podziękowania: 115/151
Wysłany: 2016-04-17, 09:34   

Cytat:
Mieliśmy ciepłą wodę w kranie, teraz mamy prezydenta-notariusza jakiemu inni za granicą nawet ręki nie chcą podać

Nie będę wchodził w dłuższe debaty, bo już mnie to męczy. Ale to zdanie zaświadcza o jakości reszty wywodu. To po prostu nie jest prawda, tylko czysta propaganda ulepiona z półprawd i medialnych nagłówków. Kto nie chce podać? Kto w jakikolwiek sposób negował pozycję Dudy poza naszą własną opozycją?

Cytat:
ministra od sztucznej mgły, pancernej brzozy i bomb w tupolewie

Jak wyżej. Największa powojenna katastrofa z udziałem przedstawicieli państwa a Macierewicz jest zły, bo próbuje sprawę zbadać. To Macierewicz jest ciemny, że sprawę przeciąga bo przecież przez kilka lat nic-nie-robienia poprzedniej ekipy należało o tym zapomnieć, po co drążyć temat. Oj, oj, przecież Rosjanie się denerwują, tyle lat wypracowanego przez postępowców pojednania i miłości, a tu ciemna prawica wszystko niszczy bo chce chociaż udokumentować sprawę.

Cytat:
premierkę z jaka podczas wizyty nikt z zagranicznych polityków nie chce gadać

Rozbijemy się o ścianę ocen. Nie podoba mi się Szydło, bo to typ urzędniczki, ale pewnej ikry nie można jej odmówić. Jak sobie przypomnę to wystąpienie w europarlamencie to mi serce rośnie- bez mydła zgasiła tych wszystkich pyskujących lewaków.

Polityka zagraniczna to nie jest uprawianie miłości. Zagranica nie ma nas kochać. Niemcy mają być zaniepokojeni naszą polityką bo ta z definicji powinna godzić w ich interesy. Zachód się przyzwyczaił, że ma posłusznego wasala, korporacje się przyzwyczaiły, że mają murzyński kraik, który można spokojnie drenować. Nie twierdzę, że PiS temu zaradzi. Ale przynajmniej próbuje. A że zaradzić temu, przynajmniej w pewnym stopniu, można pokazały znacznie od nas mniejsze Węgry.

Cytat:
To idź do mediów i poproś o to by się poprawili, oni nie puszczają programów z rodzaju "trudne sprawy"

Zawsze to krytykowałem.

Cytat:
najpierw człowieka trzeba by wyedukować nieco w rodzimym mateczniku

O problemie oświaty też już pisywałem na tym forum więc nie będę się powtarzał, zwłaszcza że nie są to jakieś odkrywcze myśli.

Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
sajok
Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Wysłany: 2016-04-17, 12:03   

Kliwer napisał/a:
Największa powojenna katastrofa z udziałem przedstawicieli państwa a Macierewicz jest zły, bo próbuje sprawę zbadać.
Sztuczna mgła, wyciek paliwa jaki okazał się kałużą na pasie startowym, wybuchające parówki jakie były dowodem na to iż szczątki powinny leżeć inaczej bo parówka pękła wzdłuż a nie w poprzek, test polegający na tym iż zgnieciono puszkę redbulla by pokazać jak powinno zareagować skrzydło, dwa wybuchy które spowodowały iż samolot rozpadł się w powietrzu, nagranie już po katastrofie na jakim słychać że 'rosjanie strzelają do ocalałych'.... jak napisałeś "Nie będę wchodził w dłuższe debaty" Kliwerze więc tylko do tego Macierewiczowego zachowania się odniosę - jeśli uważasz iz ww teorie spiskowe jakie były przez ostatnie lata płynnie zmieniane to próba wyjaśnienia to należysz chyba do widzów Wróża Macieja.
A teraz włącz sobie materiał z nagranych zapisów czarnych skrzynek (wyemitowano go bodaj 2-3 dni temu) i powiedz mi gdzie ten samolot rozpadł sie w powietrzu skoro nagranie kończy się na poziomie gruntu i nijak nie słychać na nim nie tylko wybuchów ale i zaniepokojenia załogi poki nie są na kilkunastu metrach... ale oczywiście materiał jest spreparowany, rosjanie go podmienili i nikt się nie zorientował :roll:
Może przytoczę twierdzenie Liberty'ego, które jakoś tak idzie: planujesz jakiś projekt, wyznacz sobie termin, pomnóż potrzebny czas przez 2 a i tak nie zdążysz.

Edwin napisał/a:
-Phi! Porównywać mnie do jakiegoś podrzędnego nekromanty! (Stanowczo na zbyt wiele sobie pozwala, muszę pokazać mu gdzie jego miejsce.) Prawdopodobnie przemawia przez ciebie zwykła zazdrość. Wy, maluczcy macie tendencje do zawiści wobec tych, którzy was przerastają. Ja zaś czynię to nie tylko talentem ale i wzrostem, karzełku.
-*Posłał Edwinowi szeroki uśmiech przemawiając serdecznym tonem* Jeszcze raz nazwiesz mnie „karzełkiem” a utnę ci na dole coś niezwykle małego, co może jednak mimo wszystko być ci drogie. Gdy zaś chodzi o te dyrdymały o talencie... znów przypominasz mojego żałosnego, byłego towarzysza...
Minsc napisał/a:
-Niebywałe, że ten chomik jeszcze oddycha. Znajdując się nieco bliżej ciebie wielkoludzie na pewno zaniechałbym tej czynności, powiedz, uważasz że pranie onuc urąga twej męskości, czy po prostu lubisz informować wrogów zapaszkiem o tym, iż się do nich zbliżasz?
-Boo być może jest niewielki Montaronie, ale jest też o wiele silniejszy niż się zdaje. A to, co czujesz to zapach prawdziwego mężczyzny, który przykryje każdy odór zła, na jaki trafi, co nie, Boo?.
Viconia napisał/a:
-Mmm... wciąż robisz wrażenie Viconio, moja ty hebanoskóra kusicielko. Zdajesz sobie sprawę jak działasz na otoczenie, prawda?
-Oczywiście samcze, dzięki temu jalukul, mężczyźni tacy jak ty – myślący kroczem zamiast głową – stają się łatwiejsi w kontrolowaniu

Kliwer 

Wysłany: 2016-04-18, 08:50   

Aby przywrócić działowi jego humorystyczny wydźwięk zarzucę klasyką.

Swoją drogą RotflPG jeszcze działa (http://rotflpg.pl/) chociaż tworzą go inni autorzy. Uaktualnia się niezbyt często, do tego w miejsce dawnych drobnych humoresek buduje się dłuższą fabułę- trochę to przegadane, miejscami strasznie suche i zbyt oczywiste ale trafiają się też niezłe kawałki. Ogólnie nie żebym aż polecał, ale zobaczyć można. Za to kto nie opatrzył się jeszcze ze starymi "kwiatkami" niech rusza nadrobić zaległości- jego życie w RPG-ach już nigdy nie będzie takie samo.

Więcej szczegółów
psychozof
torian 

Podziękowania: 16/5
Wysłany: 2016-04-18, 20:54   

Zdecydowanie mój ulubiony odcinek.

Tuldor88 
Uczeń Gonda
Dziki kurczak zagłady

Wysłany: 2016-06-13, 08:41   

Takiego "promowania marki" jeszcze u operatorów telekomunikacyjnych nie widziałem.. i to od "dziewicy" :lol:

http://www.telepolis.pl/w...,2,3,36325.html

Edwin napisał/a:
Minsc napisał/a:
Viconia napisał/a:

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 52/92
Wysłany: 2016-07-05, 13:39   

[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Więcej szczegółów
Kliwer
Kliwer 

Wysłany: 2016-07-26, 13:09   

The Best RPG of 2017: Downfall

http://crpgaddict.blogspo...7-downfall.html

He, he, he. :cry:

torian 

Podziękowania: 16/5
Wysłany: 2016-10-22, 14:08   

Z dedykacją dla Porfiriona:

Więcej szczegółów
porfirion
Geralt Riv 
Wieśmin

Podziękowania: 2/7
Wysłany: 2016-11-28, 15:38   

AdBuster - KAI.KO.NFRONTACJA

Materiał jest o książce znanego, lubianego(nie martw się, też pierwsze słyszę) gamera Karola Poznańskiego.

Dla leniwych polecam przewinąć do 7:00, tam gdzieś jest w 100% przydatna recenzja serii Baldur's Gate.

porfirion 
Przyjaciel Klanu
osiełek

Podziękowania: 85/77
Wysłany: 2016-12-05, 22:16   

Tak a propos filmu, który lada dzień się ukaże. (stare i nieco suche, ale co tam ;))

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 21/171
Wysłany: 2017-04-20, 04:16   

US Drone Over Afghanistan Catches Two Muslims Having sexy Time With a Flock of Sheep 2

https://www.youtube.com/watch?v=BNUCozbmz04

O ja pierd*le. :lol: :lol: :lol:

EDIT:

https://www.liveleak.com/view?i=9a0_1492699602

Wrzuciłem na liveleaka bo yewtube usunęło.

Nawet i to usunęli poprawi polityczne bandy. Nic tam nie ma graficznego wszystko widać z lotu ptaka.

http://imgur.com/U51Jz71

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Odpowiedz do tematu