Poprzedni temat «» Następny temat
Grusham NPC - czy warto robić?

Czy byłbyś zainteresowany zagraniem taką postacią?
Tak
25%
 25%  [ 2 ]
Nie
75%
 75%  [ 6 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
greegarak 
ttp://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=5917

Podziękowania: 43/66
Wysłany: 2017-01-06, 15:22   

Albo pozwalać na posty krytykujące, albo robić z własnego topiku offtop. To drugie odpada, a właśnie do tego doprowadzasz Ruffie. .
P.S. Krytyka Kinskiego jest mi bliższa, więcej rzeczowych argumentów. W sumie dzięki za przypomnienie linka o varsconie,
Ostatnio zmieniony przez greegarak 2017-01-07, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta

Ruffle_truffle 

Podziękowania: 22/82
Wysłany: 2017-01-06, 15:47   

greegarak napisał/a:
Albo pozwalać na posty krytykujące, albo robić z własnego topiku offtop. To drugie odpada, a właśnie do tego doprowadzasz Ruffie.
Bądź świadom że na tym forum jest wielu krytyków, min. Picollo, który jak pamiętam - rozwodził się na rozbudową(udżwiękowienie i dialogi w WOBG) Drizzta przez anoima.
P.S. Krytyka Kinskiego jest mi bliższa, więcej rzeczowych argumentów. W sumie dzięki za przyponienie linka o varsconie,

Ale ja się zastanawiam, czy to nie jest krytykanctwo, a nie krytyka.
Bo albo zarzuca się, że ktoś nie zrobił sam swojego moda, a jak się okaże, że jednak sam zrobił - to wtedy wytknie się, że zrobił to błędnie.
Miałem dać linka do tematu, w którym można napisać coś o Technologu (recenzja, co nie pasuje, co do poprawy). Nikt się nie pokusił.

Szymborska, hm...

http://forum.gazeta.pl/fo..._J_STALINA.html

Wiersze Szymborskiej na cześć Lenina i Stalina.

Wisława Szymborska (prawdziwe nazwisko Rottermund)

"LENIN" (na cześć W.I. Lenina)

Że w bój poprowadził krzywdzonych,
że trwałość zwycięstwu nadał,
dla nadchodzących epok
stawiając mocny fundament -
grób, w którym leżał ten
nowego człowieczeństwa Adam,
wieńczony będzie kwiatami
z nieznanych dziś jeszcze planet.

A Wojtyła według wielu tuszował pedofilię w Kościele. Cóż, poezja może i dobra, ale czerwono-czarna mafia, jak śpiewało T. Love.

Christoff 
Czciciel Azutha

Podziękowania: 42/8
Wysłany: 2017-01-06, 17:34   

Widzę, że kolega hybris nie przepuści żadnej okazji, żeby się skompromitować. Zamiast przyznać, że się palnęło głupotę, będzie ciągnął do upadłego.

Czy wiersze o Leninie i Stalinie Szymborska pisała po 1989 roku? Bo przypominam, że autoratywnie stwierdziłeś, że to po tym roku nie napisano po polsku niczego wartościowego. Zresztą pod względem warsztatu i tak przewyższają te wytwory o g***e, które zapodajesz w innym temacie.

Co pedofilia w Kościele ma wspólnego z poezją, nie mam pojęcia. Takie tanie sztuczki ze zmianą przedmiotu sporu to nie ze mną, panie hybris. Nie moja wina, że ustawiłeś poprzeczkę tak nisko (mowa o kopaniu ogródka i wierszach o kupie).

A teraz czekam, aż dalej będziesz zaśmiecał swój temat o modzie autokompromitacjami. Popcorn jeszcze mam.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2017-01-06, 18:42   

"Co pedofilia w Kościele ma wspólnego z poezją, nie mam pojęcia."

Twórca tych pięknych peanów tuszował przypadki pedofilii w Kościele. Dopiero po jego śmierci sprawa została nagłośniona i zaczęto o niej mówić. Nie wystarcza? Aha.

Pod względem warsztatu malarstwo socrealistyczne było dobre, ale że gardzi nim całe mrowie osób, to już nie ma dla Ciebie znaczenia, co?

Ach, jakie piękne róże dla Stalina... :blee: No wiesz, namalowane świetnie.

Poprawiłem przedmioty technologa.
Co działało:

- petarda dźwiękowa
- petarda prochowa
- bomba dźwiękowa
- wyrzutnie
- skafandry
- binokle

Trzeba było poprawić granaty.

Wszystkie te przedmioty mogą dostać drugie życie i drugą szansę po wyjściu Mix Modu.
Który będzie ostatni.

EDIT: To, że po 1989 roku literatura według niektórych jest zła, nie znaczy automatycznie, że wszystko przed tą datą było dobre. Np. ten socrealizm.

Czego się można spodziewać po Szymborskiej? Socrealizmu. A nawet ona po 1989 r. czy nawet 2000 r. pisała też kiepsko. Mam za sobą rok zaliczony na polonistyce. Doktor od analizy dzieła literackiego: W najnowszych tomikach Szymborska ma tak słabe wiersze, że wydawca je chyba z jej kosza w domu wyciągnął.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2017-01-24, 16:04   

Ekehm,. Grałem niedawno w Skie NPC (ściągniętą z CoB). Projektant strojów nie ozłocił mnie, dopiero jak wpisałem kod na 10 000 kasy, to uruchomił się dialog.

W sumie to teraz rozumiem to, że mało kto ma ochotę cokolwiek zrecenzować.

Nowsza wersja Skie była na jakichś angielskich stronach, na Children of Bhaal wciąż od nie wiem kiedy (ale od dawna chyba) wisi wersja wadliwa.

Odpowiedz do tematu