Poprzedni temat «» Następny temat
Fallout New Vegas
Autor Wiadomość
torian 

Podziękowania: 16/5
Wysłany: 2017-01-14, 16:01   

Ja w F3 grałem na siódemce właśnie. Początkowo gra notorycznie się wieszała gdyż nie lubi się z nowszymi systemami i wielordzeniowymi procesorami jednak drobna ingerencja w kodzie rozwiązuje problem. Szczegóły:

http://3fallout.pl/fallou...-bug-t1238.html

A co do przytłoczenia craftingiem to mam na to proste rozwiązanie - olej go. Sam tak robię, zarówno w Falloucie jak i wielu innych grach.

Podziękuj autorowi tego posta

sajok 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 25/38
Wysłany: 2017-01-14, 18:15   

Najprościej tak jak napisał Torian - nie chcesz nie używasz. Pewnie są jakieś mody to ograniczające (chyba nawet na nexusie mi jakiś mignął), bo mody są na wszystko ;) Ja od tego zacząłem swoje moddowanie NV, iż ograniczyłem właśnie liczbę recept na żarcie, żeby było trudniej. Potem dodatkowo przypisałem niektóre recepty przy warsztacie profitom co też zmniejszyło ich liczbę. Bez sensu dodali też te zestawy kuriera - od razu dostajesz kupę wypasionego sprzętu. Ja go po prostu od razu wywalam, bo to oszustwo. Crafting jest fajny co nie znaczy, iż czym go więcej tym lepiej.

torian 

Wysłany: 2017-01-14, 21:05   

Z pewnością w przyszłości zagram w New Vegas od nowa, tym razem z DLC i może jakimiś modami. Kusi mnie by spróbować postacią walczącą wyłącznie wręcz, coś w rodzaju ninja/cichego zabójcy. Z jednej strony wydaje się to trochę bezsensowne biorąc pod uwagę że przeciwnicy uzbrojeni są w miniguny, lasery czy inne granatniki ale z drugiej jest cała masa perków właśnie dla takich postaci więc taki styl gry musi być możliwy.

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2017-01-14, 22:07   

Gdyby można było zagrać ninja, który potrafi kopać po pyskach tak jak F2 też bym chętnie zagrał ;) Niestety, tu możemy w zasadzie tylko walić z piąchy. Jest co prawda jedno specjalne kopnięcie-podcięcia, ale dla mnie to zamało... A że to dziwne by było z powodu opancerzonych rywali?? To tylko zabawa i nie musi być zawsze zachowany realizm. Grając ninja w F2 bawiłem się przednie :) Zresztą w ramach dygresji wspomnę tylko, iż chyba żaden inny rpg - przynajmniej w które ja grałem -nie dawał takiej zabawy i możliwości gry bohaterem nastawionym wyłącznie na pięści i kopnięcia. W NV za to bardzo często gram postacią nastawioną na walkę wyłącznie kataną (plus wspomagająco noże do rzucania), żadnych innych broni czyli w sumie też taki ninja. Wracając do walki wręcz rzeczywiście jest dużo profitów pod ten styl a dodatkowo kilka specjalnych ataków można zdobyć w trakcie gry np. wspomniane podcięcie.
Dodatki są, jak wspomniałem już wcześniej świetne, tylko moim subiektywnym zdaniem mają jeden mankament: trochę za bardzo tankują naszego Mad Maxa. Ja najczęściej albo gram sobie tylko podstawką albo przechodzę wyłącznie dodatki bez podstawki (oczywiście trzeba się wtedy wspomóc technicznie konsolą).

sajok 
Przyjaciel Klanu

Wysłany: 2017-01-14, 22:07   

Gdyby można było zagrać ninja, który potrafi kopać po pyskach tak jak F2 też bym chętnie zagrał ;) Niestety, tu możemy w zasadzie tylko walić z piąchy. Jest co prawda jedno specjalne kopnięcie-podcięcia, ale dla mnie to zamało... A że to dziwne by było z powodu opancerzonych rywali?? To tylko zabawa i nie musi być zawsze zachowany realizm. Grając ninja w F2 bawiłem się przednie :) Zresztą w ramach dygresji wspomnę tylko, iż chyba żaden inny rpg - przynajmniej w które ja grałem -nie dawał takiej zabawy i możliwości gry bohaterem nastawionym wyłącznie na pięści i kopnięcia. W NV za to bardzo często gram postacią nastawioną na walkę wyłącznie kataną (plus wspomagająco noże do rzucania), żadnych innych broni czyli w sumie też taki ninja. Wracając do walki wręcz rzeczywiście jest dużo profitów pod ten styl a dodatkowo kilka specjalnych ataków można zdobyć w trakcie gry np. wspomniane podcięcie.
Dodatki są, jak wspomniałem już wcześniej świetne, tylko moim subiektywnym zdaniem mają jeden mankament: trochę za bardzo tankują naszego Mad Maxa. Ja najczęściej albo gram sobie tylko podstawką albo przechodzę wyłącznie dodatki bez podstawki (oczywiście trzeba się wtedy wspomóc technicznie konsolą).

Phaelin 
Planewalker

Podziękowania: 4/3
Wysłany: 2017-01-16, 08:04   

torian napisał/a:
Właśnie spotkałem, przypadkiem wlazłem do gniazda szponów śmierci. Ostatecznie po ubiciu czterech wycofałem się bo każde starcie było walką o przetrwanie. Ale Obrazek

Czyżby TO miejsce?
http://fallout.wikia.com/wiki/Deathclaw_promontory

Hmm, trudno tam wejść przypadkiem bo droga nie jest łatwa do odnalezienia, deathclawów sporo, ale loot jaki fajny.

torian 

Wysłany: 2017-01-16, 13:12   

Nie TO miejsce. To było gdzieś koło Czarnej Góry, od wschodniej strony bodajże. Skoro o loocie mowa to po złupieniu krypty 34 czuję się trochę overpowered. Nie chodzi nawet o karabin Wszechamerykański ale o niepozornie wyglądającą broń zwaną strzelbą taktyczną. Dość powiedzieć że magazynek opróżniony w stronę szpona (12 pocisków a że broń jest bardzo szybkostrzelna trwało to jakieś 2 sekundy) zamieniło go w strzępy.

Odpowiedz do tematu