Poprzedni temat «» Następny temat
Wolumin Skarg i Zażaleń (Strona)
Autor Wiadomość
Phaelin

Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2017-01-03, 12:33   

Dwa posty będą równie problematyczne, bo lista jest alfabetyczna. To oznacza, że jeśli pierwszy post osiągnie limit, a trzeba będzie dodać coś np. na "A" to bez przesunięcia wszystkiego i edycji dwóch lub więcej postów się nie obejdzie. Może podzielenie na więcej postów na alfabetyczne bloki oddaliłoby ten przykry scenariusz na bardzo bardzo długo?

Np.
1 post - od A do E
2 post - od F do J
3 post - od K do O
et cetera

Vinci
Wódz

Podziękowania: 210/47
Wysłany: 2017-01-03, 13:08   

Cahir napisał/a:
Rozważę, rozważę, ale gdybyś mi ten limit jednak zwiększył to byłbym mimo wszystko wdzięczny Chyba, że ja sam to gdzieś mogę zrobić?

Nie możesz, ja w tej chwili też nie mogę. Nie można tego też zrobić dla jednej osoby indywidualnie. Generalnie, żeby to zmienić trzeba grzebać w plikach forum, dlatego wolałbym tego nie robić, bo za 2 miesiące jaki będzie miał być limit? Albo za rok? One nie są bez powodu, zauważ że edycja Twojego obecnego już mocno zmula. Sprawa jest prosta, bo wszystko jest w pliku posting.php, ale nie widzę tego jako rozwiązanie na dłuższą metę.

Phaelin napisał/a:
Dwa posty będą równie problematyczne, bo lista jest alfabetyczna. To oznacza, że jeśli pierwszy post osiągnie limit, a trzeba będzie dodać coś np. na "A" to bez przesunięcia wszystkiego i edycji dwóch lub więcej postów się nie obejdzie.

Ta, 5 minut roboty i spokój na pół roku. Zresztą wiadomo że można na więcej, chciałem tylko zasugerować inne rozwiązanie niż zwiększanie limitu znaków.
Podziękuj autorowi tego posta

Cahir 
Pan Świtu

Podziękowania: 55/12
Wysłany: 2017-01-03, 13:44   

Dobra dobra, I get it, podzielę :razz: Tylko nie teraz, może wieczorem :curious:
Into the middle I was led

memory 

Podziękowania: 47/58
Wysłany: 2017-01-08, 14:29   

Czy ktoś mógłby przyjrzeć się działaniu mojej skrzynki? Od czasu przeniesienia się CoBu na nowy serwer (czy cokolwiek to nie było) nie dostaję powiadomień o PW na maila. Albo dostaję z wielodniowym opóźnieniem. Dodatkowo wczoraj zauważyłem problem z wysyłaniem załączników. Jaki jest dostępny limit? Moja skrzynka jest praktycznie pusta...

porfirion 
Przyjaciel Klanu
osiełek

Podziękowania: 81/75
Wysłany: 2017-01-08, 14:43   

O, akurat z wysyłaniem załączników ja też miałem problem i to już wcześniej - zdaje się, że nie wchodziły mi takie od megabajta w górę. Wskaźnik pokazuje mi wykorzystanie załączników w skrzynce ok 50% (a wszystkie załączniki jakie mam zajmują co najmniej z 6-7 megabajtów).

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

We internecie...

Odpowiedz do tematu