Poprzedni temat «» Następny temat
[PR] Reprezentacja Polski
Autor Wiadomość
Aeremar 
Szalony Berserker

Podziękowania: 3/14
Wysłany: 2009-02-02, 01:16   

Niestety nie widziałem meczu Polaków, ale pokazali klasę i przynależność do ścisłej światowej czołówki. Szkoda wpadki z Chorwacją, ale brąz to też sukces.

Cieszy mnie również, że mój faworyt wygrał (Polska oczywiście poza sympatiami), czyli Francja. Zdeklasowali Chorwatów w końcówce, która pokazała kto zasługuje na zwycięstwo. Troszkę zawiódł Abalu, bo zpodziewałem się po nim finezyjnych bramek.

W drużynie Chorwackiej źle się działo, poczynając od trenera niemal wszyscy nie zdołali opanować nerwów. Na mój szacunek świetną grą i postawą w meczu zasłużył jako jedyny Lackovic.

L`f 
Uczeń Gonda

Podziękowania: 290/154
Wysłany: 2009-02-02, 01:18   

Mecz o trzecie miejsce w wykonaniu Polaków świetny... Widzę, że docenili swoją szansę na brązowy medal i w końcówce nie dali Duńczykom szans. Jeszcze tylko złota do kompletu brakuje. ;) Po wszystkich oglądanych meczach, zwłaszcza tych z eliminacji do półfinałów, nasi zdecydowanie zasłużyli na to trzecie miejsce. ;>

Finał mi się średnio podobał. Chorwaci grali nieźle, a Francuzi świetnie, zwłaszcza Guigou szalał. Szczególnie świetnie w końcówce, kiedy ich rywale nie istnieli. O właśnie, końcówka... nieprzyjemnie się robiło od czasu, gdy Balic wyskoczył z czymś do Karabaticia, potem 'wyjątkowy pokaz opanowania' w wykonaniu Vori'ego...

Tak jak Jon, najpierw byłem neutralny, wygranej życzyłem zwycięzcy. Pod koniec byłem całym sercem z Francuzami. ;)

A zachowania drużyny Chorwatów na dekoracji nawet nie chce mi się komentować. Byli nastawieni na złoto i obrazili się, nie chcieli przyjąć nic innego w zamian, a srebrne trofeum przekazywali sobie tak szybko, jakby parzyło. Tu chyba nie o to chodzi.

Publiczność tak samo... gwizdy, ryki, zagłuszanie francuskiego hymnu, pod koniec finału na boisko leciały jakieś śmieci... Wysiadłem. Ale przyznam, miło się patrzyło na Polaków z brązowymi medalami na szyjach i Lijewskiego wychodzącego po nagrodę.

Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy naszych za dwa lata na dekoracji. ;]

Phil napisał/a:
A wypowiedź Szmala jak będzie świętował zwycięstwo - piękna :lol:

Szczery gość, nie bawił się w jakieś poprawności. ;D Nawet jeśli wypowiedź dość oczywista. ;P

Aeremar 
Szalony Berserker

Podziękowania: 3/14
Wysłany: 2009-02-02, 01:32   

Najlpsi gracze turnieju wg kogoś tam:
Bramka: Thierry Omeyer (Francja).
Koło: Igor Vori (Chorwacja).
Prawe skrzydło: Ivan Cupic (Chorwacja).
Prawe rozegranie: Marcin Lijewski (Polska).
Środek rozegrania: Nikola Karabatic (Francja).
Lewe rozegranie: Blazenko Lackovic (Chorwacja).
Lewe skrzydło: Michael Guigou (Francja).

Nie wiem kto robił to zestawienie, ale brak Lazarova, który mimo iż jego drużyna nie wyszła z grupy został królem strzelców to skandal. Karabaticowi trochę ten turniej nie wyszedł moim zdaniem. Vori to w ogóle dyskwalifikacja. Natomiast gdzie jest Luca Abalu najefektowniejszy i jeden z najskuteczniejszych graczy turniej? Gdzie jest Narcisse człowiek dysponujący atomowym wybiciem i piorunującym rzutem?

L`f napisał/a:
A wypowiedź Szmala jak będzie świętował zwycięstwo - piękna

Odpowiedź logiczna i sensowna.

Philoos 
Zasłużony

Podziękowania: 24/11
Wysłany: 2010-01-27, 00:25   

Historyczny, bo pierwszy, awans Polaków do półfinału Mistrzostw Europy.
Dzisiejszy (a raczej wczorajszy) mecz z potencjalnie najsłabszym dotychczas rywalem okazał się najtrudniejszym (gł. ze względu na dużą liczbę błędów- strat po naszej stronie), na szczęście wygranym.
Istnieje możliwość, że zagramy znowu w półfinale (tym razem ME) z Chorwatami (oby tylko rezultat był inny, byśmy nie grali znowu o 3. miejsce np. z Danią :>). Przedtem jeszcze mecz grupowy z Francją, którą mimo wszystko typuję na zwycięzcę turnieju.

Leoncoeur 
Bibliotekarz

Podziękowania: 37/29
Wysłany: 2010-06-18, 22:53   

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

makabra...
Szkoda Karola, ech ale ma charakter ze jeszcze jakis optymizm życiowy prezerntuje.

Nobanion 
kotołak, zajebójca czata ^^

Podziękowania: 98/215
Wysłany: 2015-02-01, 16:40   

Minęły lata.........I mamy następne, tym razem w Katarze Mistrzostwa Świata :mrgreen:

I rzecz się stała niespotykana,
że Polak w ręczną pokonał Hiszpana :lol:

Wszyscy zapomnieli o niesławnym Katarze
a Francuz wybije im marzenia o petrodolarze :lol:

POLSKA - HISZPANIA 24:24 (13:13), po dogrywce: 29:28

http://www.przegladsporto...26,1,12792.html

Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu