Poprzedni temat «» Następny temat
[ME3] Zakończenia [SPOILERY]

Które zakończenie wybrałeś?
Kontrolę (niebieski)
0%
 0%  [ 0 ]
Zniszczenie (czerwony)
66%
 66%  [ 6 ]
Syntezę (zielony)
22%
 22%  [ 2 ]
Odmowa
11%
 11%  [ 1 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 249/56
Wysłany: 2015-01-05, 21:47   

Damianus_NT napisał/a:
to jak wytłumaczyć EDI wychodzącą z Normandii po wyborze "czerwonego" zakończenia?

Hmm, może tym, że ona nie wychodzi z Normandii po wyborze czerwonego zakończenia? Mało tego - jej imię pojawia się na tablicy honorowej. Trochę ciężko żeby w Normandii się pomylili mając ją na pokładzie :P
Podziękuj autorowi tego posta

Damianus_NT 
beamdog hater

Podziękowania: 105/24
Wysłany: 2015-01-05, 21:59   

Cytat:
Poza tym kontrola i synteza nie jest dostępna dla każdego. Wymaga zebrania odpowiedniej ilości zasobów wojennych.

Jeśli w ME2 nie zniszczyliśmy "Fabryki Żniwiarzy", a w ME3 mamy mało zasobów to jedyną opcją jest... kontrola. Tak, kontrola. Dziwne nie? :P Czerwone zakończenie jest najłatwiej dostępne albo by sobie z graczy zakpić (co? mogę wybrać jedynie złe zakończenie? szlag!), albo by ułatwić mniej hardkorowym fanom ME by odkryli to co się wydarzyło zgodnie z lore i planami BioWare.
Żeby nie zaśmiecać za bardzo wątku, zrobi się osobny temacik gdzie uargumentuję teorię szerzej.

Scol 

Podziękowania: 94/109
Wysłany: 2015-01-06, 21:05   

torian napisał/a:
o syntezie nikt nie myślał
Ekhem, Saren. Ten główny zły z ME1.
torian napisał/a:
Jeśli jednak [teoria indoktrynacji] jest prawdziwa to znaczy że mieliście rację a ja dałem się zindoktrynować.
Dla mnie to, czy jest prawdziwa czy nie, zależy tylko i wyłącznie od gracza. Jak dla mnie, jest nawet nie tyle idealnym wyjaśnieniem zakończenia, ale idealnym zakończeniem samym w sobie. Aby się jednak w nią zagłębić nie wystarczy przeczytać kilku postów, osobiście polecam obejrzenie jednego z tych ponad godzinnych dokumentów dostępnych na YT (polecam ten ). Mi teoria indoktrynacji daje satysfakcjonujące zakończenie którego wcześniej mi brakowało, nawet z Extended Cut.

torian 

Podziękowania: 28/11
Wysłany: 2015-01-06, 23:32   

W tym punkcie masz słuszność. Zdaje się że właśnie o coś w stylu syntezy zabiegał Saren. Wtedy jednak brzmiało to niedorzecznie, dopiero w finale ME3 pomysł nabiera sensu.

Odpowiedz do tematu