Poprzedni temat «» Następny temat
Plebiscyt CoB [III ed.] - wyniki
Autor Wiadomość
morgan 
Dziecię Bhaala
Exiled Bard


Posty: 5556
Podziękowania: 450/316
Skąd: Island of Misfit Toys
Wysłany: 2014-02-18, 13:30   Plebiscyt CoB [III ed.] - wyniki

Po stopniach wiodących ku katedrze, za którą widniał rząd pustych siedzisk, wszedł lekko zdyszany starzec z buławą w ręku. Zajął centralne miejsce i gdy tylko uspokoił oddech, nie tracąc więcej czasu, ogłosił, co następuje:

Witajcie!
Komisja skrutacyjna w składzie: piszący te słowa, po żmudnej i długotrwałej pracy podliczyła te tysiące głosów - odzew i ilość biorących udział przekroczyły najśmiejlsze oczekiwania Komisji;P
Nie bawiłem się w dawanie ilości punktów wg miejsc, każdy dostał po sztuce (sztuka jest sztuka) - jeśli komuś by się chciało podliczyć to wspomnianą metodą alternatywną - śmiało.
Żeby już nie przedłużać - czas na wyniki, z komentarzem. Kolejnośc w przypadku remisów ustalana była na podstawie czasu zgłoszeń.

Najlepszy forumowicz:
tutaj długo nie było zdecydowanego lidera, dopiero styczniowa dogrywka sprawiła, że palmę pierwszeństwa otrzymał nie kto inny, jak: dradiel (6 głosów), na kolejnych miejscach uplasowali się L'f (4), porfirion, morgan, Alvarez (3), Almateria (1)

Najbardziej pomocny forumowicz:
tutaj również długi czas utrzymywał się remis względnie jednopunktowa przewaga i również dogrywka przyniosła zwycięstwo dradielowi (9), dalsze miejsca zjęli: L'f (7), morgan (5), Kinski (3), Alvarez, porfirion (2) picollo, Zed Nocear, Scol, Kliwer (1)

Najbardziej otrzaskany Baldurowiec:
jak co plebiscyt zdecydowane zwycięstwo odniósł Kinski (10), w dalszej kolejnosci byli: L'f (4), morgan, Alvarez (2), Vinci, Scol (1)

Najbardziej zasłużony forumowicz:
także i tutaj do stycznia panował pat, bo wodzowie nie odpuszczali, jednak - jak w większości najbardziej prestiżowych kategorii wygrał dradiel (7), dalsze miejsca zajęli: Alvarez, morgan (5), Kinski, Lava (2), Marlong, Jvegi, Vinci (1)

Pan Merytoryczny:
a tutaj mamy remis - styczeń sprawił, że nasz WW musiał podzielić się zwycięstwem - zwycięzcami są: Alvarez i dradiel (4), następne pozycje zajęli: porfirion, Zed Nocear (3), Kinski, Aristo (2), L'f, Jvegi, Lava, Lercher (1)

Najmhroczniejszy użyszkodnik:
w tej kategorii nie było wiekszej niespodzianki, któz mógł wygrać jak nie: Dead (7), następni byli: Almateria (3), Naorden, Dark (2), Bogusąd, Val, Lava (1)

Największy dowcipniś:
kategoria dość często pomijana, jednak dało się zauważyć zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię, którą jest Almateria (3), w dalszej kolejności byli to: Vinci (2), Alvarez, Jvegi, Lava, Nobanion, morgan, Pavlus, Tuldor (1)

Największy offtopowiec:
w tej kategorii bezsprzecznie wygrała Almateria (9), choć i drugie miejsce było dość mocno zarysowane: Żelazko (5), Dead, Maagdaa (1)

Największy flirciarz:
kategoria w zasadzie bez zwycięzcy - pierwsze miejsce ex aequo zajęli:Tuldor88 i Vinci (po jednym głosiku)

Największa flirciara:
kategoria widmo, zwycieżczynią została - Trista (z jednym głosem)

Ciacho:
j.w. - Gawith (1)

Miss Forum:
w tej kategorii zwyciężyła Pani Sweet, Bogusąd (3), choć konkurencja dzielnie deptała jej po piętach: Naorden, Almateria, chisette, Kirara (2), Carmen, Dark (1)

Największy pijak:
to juz nie to co kiedyś, gdy w szranki stawały całe zastępy mhrocznych użyszkodników - zwyciezcą został Jvegi (3), a kolejne miejsca zajęli Gawith (2), Quercus, Dead (1)

Najbardziej dziecinny:
laur przypadł Żelazkowi (6), następne miejsca zajęli Almateria (4), Joneleth, Trista, Lava, Nobanion, Remik, morgan (1)

Najbardziej dojrzały:
bezsprzecznie zwyciężył Zed Nocear (5), w dalszej kolejności odnotowano: Alvarez, morgan (2), porfirion, L'f, dradiel (1)

Pan poważny:
zwycięstwo (z minimalną tylko przewagą) morgan (5), Alvarez (4), Aristo (2), Nobanion, Jvegi, dradiel, L'f, Lava (1)

Pan milczek:
zwycięstwo (dość zasłużone ImHO) odniósł Philoos (3), choć niewiele ustąpiła mu kara11 (2), poza wspomnianą dwójką głosujacy wskazali jeszcze na: Bogusąd, Bofur, Poliuks, Gawith, kol, Karanith, Kirara, Vinci (1)

Prowokator:
rywali pogromiła Almateria (9), dalsze miejsca zajęli: Jvegi (4), morgan (2), Katorg, Żelazko, Lava, Lercher, Remik, Ruffle_truffle (1)

Pan spokojny:
palme perwszeństwa ex aequo zgarnęli: Philoos i porfirion (3), następnie miejsca zajęli: Aristo, Scol (2), L'f, Sorrow, Alvarez, Lercher, Zed Nocear (1)

Debiut sezonu:
w kategorii tej bezsprzeczną wiktorię odniósł Aristo (7), dalsze miejsca: Scol (2), porfirion, Płaszczoobrosła (1)

Zaginiony w akcji:
trudno Wam było wskazać zwycięzcę, jednak najwięcej głosów otrzymał: kol (5), następne miejsca przypadły: Gawith (4), Val (3), Dark, chise, Kinski, Zireael (2), Jin, Asc, Soul, Val, Torn, Komcio, Vinci, Karanith, Leon, Coin, Lara

Najdziwniejszy użytkownik:
tutaj z bezpieczną przewagą zwyciężył Żelazko (5), dalsze miejsca: Almateria (2), Katorg, Dead, morgan

Najbardziej agresywny użytkownik:
rozkład głosów wyraźnie wskazuje, że brak jednej takiej osoby, jest ich raczej pomniejsza wataha, niemniej jednak najwięcej wskazało Lavę (4), oraz Żelazka, morgana i Almaterię (3),dalsze miejsca zajęli: Katorg (2), Joneleth, Kliwer

Facepalmowicz:
zdecydowane zwycięstwo Żelazka (8), kolejne miejsca: Alvarez (2), Ruffle_truffle, Kovu, MalinaOSG, Lava, Remik


Zwycięzcom gratuluję.
Wyniki są oficjalne, choć Użytkownikom przysługuje prawo do odwołania w terminie 7 od momentu ogłoszenia niniejszego werdyktu. Zwycięzcom przysługuje prawo umieszczenia informacji o tym w podpisie (wraz z nr. edycji plebiscytu - III).
Opinie, komentarze, odwołania, skargi i zażalenie proszę składać w tym temacie.
Do następnej edycji!
Dixit!

To rzekłszy starzec stuknął okutym końcem laski o marmurową posadzkę, a następnie zszedł z postumentu i oddalił się w sobie tylko wiadomym kierunku.
_________________
Pozdrawiam
\m/organu\m/
\m/agnu\m/

Kontakt ze mną - via mail (morgan19[at]interia.pl) lub GG (9928331)

Szukał długo...długo, tajemnie, nie zwierzając się ludziom.
Oczy jego były rozświecone wewnętrznym odbłyskiem jasnej idei.
Szukał....
- i to, na co patrzał, nie zadowalało go.
Gdzie?
(...)
Trwożnie, pytająco usiłował wszystko poznać, zobaczyć...
Nie ma....
badał, wgłębiał się, szukał...
Nie ma, w ludziach nie ma, w ich myślach, tworach...
Wszystko szare, przeciętne, monotonne....
(...)
wszystko obszedł... w społeczeństwie, w ludziach, nigdzie.
a może źle szukał?
nie - ależ nie. Obszedł wszystko, wszystko widział, wszędy pytał....
a może jest za brutalny? może jego dusza - ta harfa Eola - ma za grube struny, by na nich mogły zadrgać i zafalować subtelne tajemnice?
nie.
przecież ten błysk, przecież czuł, dlatego szukał......."
I jeśli kiedykolwiek umrę – a wiem, że umrę w bardzo krótkim czasie – umrę, zgłębiwszy ten świat z bliska i z daleka, z góry i z dołu, ale z nim nie pogodzony. Umrę i On zapyta mnie wówczas: «Czy było ci tam dobrze, czy źle?» Ja zaś będę milczeć, opuszczę wzrok i będę milczeć. Niemota taka znana jest wszystkim, którzy zebrali żniwo wielodniowego i zapamiętałego pijaństwa. Czyż bowiem życie ludzkie nie jest chwilowym otępieniem duszy, a także jej zaćmieniem? Wszyscy jesteśmy jakby pijani, każdy na swój sposób; jeden wypił mniej, inny więcej. I na różnych różnie to działa: jeden śmieje się światu w twarz, a inny skłania głowę na piersi tego świata i płacze. Jeden już się wyrzygał i jest mu dobrze, a innego dopiero zaczęło mdlić. A cóż ja? Wiele zaznałem, ale nic nie zdziałałem. Nigdy się nawet tak naprawdę nie roześmiałem i ani razu mnie nie zemdliło. Ja, który doznałem w tym świecie tyle, że tracę rachunek i zapominam kolejności – ja jestem najtrzeźwiejszy z całego świata; na mnie to wszystko marnie działa... «Dlaczego milczysz?» – spyta Pan, spowity w błękitne błyskawice. A co ja mu powiem? Nic, tylko będę milczeć i milczeć... Ta łza nie jest wyrazem żalu, ta łza nie jest smutkiem,
to łza ...
nieporadności,
bolesne piękno,
bezsilność bezkresu piękności
i minimalistycznych możliwości.
Ta łza, to łza niewolnika.
Chcę czuć, móc czuć piękno
zamknięty w szklanej łzie ...
Ja umieram na zawsze
szczelnie zamknięty w podświadomości,
zatruty, zawstydzony,
zaszczuty ...
Ja umieram na zawsze.
To bezkres palety odczuć zamknięty
w zubożałości możliwości ...
Ja umieram
na zawsze.

Lost Illusions Tavern
Impressiones (Ænigmællæ) || Antiimpressiones (sanguine scriptæ) | Antiimpressiones (ira scriptæ) || Impressiones (Divinæ)
Corpus Tuum (18+) | Impressiones (Rosellæ) || Impressiones (epicæ) || Impressiones (musicæ) | Anti- et postimpr. (musicæ)

Hiperestezja | Witold Zimmer | (N)e(u)roticaJvegi napisał/a:
Nie, nie można się cieszyć, że mamy nową formę sponsorowania developmentu, szansę na spełnienie tych marzeń o prawdziwej ewolucji crpegów, gier lepszych niż baldury czy arcanum.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Za tę wypowiedź podziękowali:
L`f, Jvegi, Jolan, Aristo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group