Poprzedni temat «» Następny temat
BGT - NTotSC/DSotSC - pytania i porady
Autor Wiadomość
Osxon

Wysłany: 2013-04-07, 19:23   

Cygarniczka napisał/a:
Mam kolejny problem z modem. Chodzi o zadanie Księga Niewiedzy.
Wykonałem wszystko jak trzeba było, mam już księgę niewiedzy, jednak jak wracam do Wrót to Shaella nie chce księgi, jak zacznę z nią dialog to mówi:

"Niech mgły Leiry owiną całunem wasze ciała"

Ważne jest dodać, że przyśpieszyłem zadanie poprzez uśmiercenie Brata Hasdara. Później udałem się do Kniei Larsy, gdzie o odnalezienie księgi poprosił mnie Haeball ( do Vinczegol; tak naprawdę nazywa się Hesbolak :cwaniak: :grin: ).
Z księgą ( oraz łukiem) poszedłem do Hesbolaka, ten mnie zaatakował i dostał w oko. Nie wiem do czego ma ta księga służyć.
Moje dwa ostatnie wpisy w dzienniku o tym zadaniu to:

Cytat:
Shaella, kapłanka Leiry, wysłała mnie na pielgrzymkę do domu, do CandleKeep, gdzie spoczywa Wielka Księga Niewiedzy. By czytać z jej stron, dotykają tą z Największych ksiąg, mogę otrzymać jedynie błogosławieństwo niewiedzy. Porozmawiam z nią jeszcze raz gdy tylko odnajdę tą księgę.

Tutaj jest screen z dziennika: http://img146.imageshack....01821253703.jpg

A tutaj jest drugi screen z drugiego wpisu z dziennika:
http://img203.imageshack....01821341896.jpg

Nie chciało mi się przepisywać tego tym razem. :mrgreen:

Dodam, że dwa wpisy o tym zadaniu znajdują się w innych sekcjach dziennika (sekcja: zadania, dziennik).

Jeśli odkopuje temat to bardzo przepraszam, ale mam IDENTYCZNY problem. Czy nie mogę zakończyć tego questu, gdy zrobiłem go tak na ,,skróty"? Czy jest jakaś szansa na zakończenie go, chociażby po przyzwaniu nowej Shaelli i nowej książki? Cokolwiek? Bardzo nie lubię mieć ,,potencjalnie" wykonanych questów w dzienniku ; /
Podziękuj autorowi tego posta

Kliwer 

Podziękowania: 140/205
Wysłany: 2013-04-07, 19:39   

Przepraszam, że nie do końca na temat odpowiadam (nie wiem jak rozwiązać ten problem, mi się to zadanie zawsze krzaczy).

Mnie zawsze też denerwowały nieodznaczone zadania w dzienniku. Ale grając w mody przestałem być wreszcie taki skrupulatny. Zamiast tego robię sobie własny dziennik w "notatkach gracza": wpisuję zadania do wykonania i je usuwam po załatwieniu sprawy. Piszę tam tylko hasłowo sobie, aby o niczym nie zapomnieć, a do właściwego dziennika zaglądam jak potrzebne mi są jakieś szczegóły. Jest porządek i nie ma nerwów.

AL|EN 

Podziękowania: 21/90
Wysłany: 2014-02-06, 22:51   

No bez jaj, czy naprawdę TO jest wejście do nowych poziomów na moście?

Masakra po prostu, to jest niemożliwe do znależeinia bo nibo co, wchodzimy w ścianę? Ktokolwiek zechce poprawić ten obszar (rozszeżyć i przenieść niżej na te skały) to ma odemnie gwarancyję, że taka "mini-poprawka" będzie wymuszona na kazdej instalacji NTotSC w BWS :lol:

Big World Setup - instalator modów

Kliwer 

Podziękowania: 140/205
Wysłany: 2014-02-07, 00:58   

Heh, to nie jest takie głupie. Wejście jest w wieży... Tyle drzwi nie widać, bo są z drugiej strony. A lokacja też ma "wieżową" budowę, więc się kupy jakoś trzyma. Lepsze to, niż wejścia w ogóle nieuzasadnionych miejscach (tajemna jaskinia z SoA, Podmrok z NTotSC). Sprawę załatwiłby znacznik na mapce- jak i w większości tego typu problemów (nowe podziemia Ulcaster, cytadela Derthmaca), ale jakoś mało który twórca modów na to wpada...

AL|EN 

Podziękowania: 21/90
Wysłany: 2014-02-07, 10:27   

To też jest świetny pomysł! Ma ktoś może ochotę na taki mini-fix dla takich miejsc? Może przydałoby się stworzyć listę takich "uciążliwych" aktywnych obszarów z różnych modów?

Big World Setup - instalator modów

Odpowiedz do tematu