Poprzedni temat «» Następny temat
wojownik/czarownik
Autor Wiadomość
pudding87

Wysłany: 2011-02-20, 14:39   wojownik/czarownik

Przejrzałem inne strony, pytałem też już o to na innym forum jednak mimo wszystko zapytam też tutaj - czy istnieje jakaś modyfikacja umożliwiająca utworzenie dwuklasowca wojownika/czarownika? Ponoć nie jest to łatwe gdyż zakodowane jest głęboko, ale może jest jakiś mały modzik albo może jakiś kit. Chodzi mi o sam sposób rzucania zaklęć czarownika czyli bez zapamiętywania, o wiele bardziej pasuje mi to do koncepcji Dziecka Bhaala niż zapamiętywanie zaklęć, a dodatkowo ta cała gadka Irenicusa o potencjale, niewyzwolonej mocy itd. sprawia że wszystko ciekawie można połączyć pod względem fabuły i klimatu. Macie jakieś pomysły może?
Podziękuj autorowi tego posta

Alvarez 
Zasłużony

Podziękowania: 253/73
Wysłany: 2011-02-20, 20:14   

RPG Dungeon Kit Pack:
Cytat:
~SETUP-RPG-KP.TP2~ #0 #6 // Kitpack Component - Spellsword: fighter/sorcerer kit

Może jeszcze taki builder, przynajmniej po screenach... ale nie wiem, nie sprawdzałem.

No i zły dział.

gooral

Wysłany: 2014-01-17, 01:34   

Zawsze można pobawić się w Gatekeeperze (EEKeeper w przypadku wersji enhanced). Tworzysz czarownika, a następnie odpalasz save'a w programiku i wrzucasz postaci (zakładka innate) czar "Użycie dowolnego przedmiotu". Dodajesz tez kilka punktów biegłości w broniach i statystyki woja (zaczerpnięte np. od innego wojownika z drużyny). Tyle tylko, że takie rozwiązanie jest mało "klimatyczne" i może prowadzić do stworzenia ultra-przekokszonej postaci :)

Temat odgrzebuję, ponieważ nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, jak stworzyć wojownika/czarownika.
Podziękuj autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu