Poprzedni temat «» Następny temat
ToEE mod - Circle of Eight
Autor Wiadomość
Ruffle_truffle 

Podziękowania: 23/65
Wysłany: 2013-09-19, 18:16   ToEE mod - Circle of Eight

Ktoś grał?

Ja zainstalowałem tego moda, ale nie wiem czemu nie działało tak, jak powinno. A szkoda, bo dla mnie to jest bardzo fajna rozgrywka, tylko, że krótka (i tu chcę dodać, że mod Co8 umożliwiał osiągnięcie 20 poziomu...).

Mam ochotę znowu przetestować ten mod. Gra jest dla mnie co najmniej dobra, a z modem może zasłuży nawet na rewelkę, bo bardziej mi odpowiada 3 edycja, a nie 2.

Pamiętam, że niewiele ten mod zmienił. A niby miał dodać nowe czary, dużo lokacji no i ten poziom!

https://images.chomikuj.pl/button/Ruffle.gif

Kant raz w życiu uprawiał seks i był tym bardzo zdegustowany. Stwierdził, że są to \'ruchy niegodne filozofa\'
Podziękuj autorowi tego posta

Vinci
Zasłużony

Podziękowania: 234/50
Wysłany: 2013-09-22, 11:16   

W takim razie źle zainstalowałeś, bo ja grałem i wszystko śmigało. Z tego co pamiętam, po zainstalowaniu Co8 trzeba było grę odpalać przez jakiś program, bez tego mody się nie aktywowały.

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2013-09-23, 12:55   

Jak otwierasz lounchera to tam musisz w polu modules wybrać Co8, inaczej otworzy Ci czystą wersję. Robi też oddzielne savy.

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2013-09-25, 11:11   

Odpalałem przez Framework. Dobra, zabieram się za ściąganie :D Jakby co, to zapytam jeszcze o coś, bo teraz ciężko mi się zorientować w modułach/louncherach itp.

Kant raz w życiu uprawiał seks i był tym bardzo zdegustowany. Stwierdził, że są to \'ruchy niegodne filozofa\'

Ruffle_truffle 

Wysłany: 2013-09-26, 08:52   

Vinci napisał/a:
W takim razie źle zainstalowałeś, bo ja grałem i wszystko śmigało. Z tego co pamiętam, po zainstalowaniu Co8 trzeba było grę odpalać przez jakiś program, bez tego mody się nie aktywowały.

Teraz mam tak, że nie aktywuje się nawet podstawka :/

Moja wersja Świątyni nie jest kompatybilna z najnowszym modem, a jedynie z dużo starszymi wersjami.

Dorwałem jakąś wersję po angielsku, ale nie wiem, jak to teraz uruchomić. Widzę, że jest coś w stylu lounchera, który aktywuje podstawkę i dodatek, ale nie chce się gra uruchomić nawet w wersji podstawowej, bez lounchera. Ech. Najwyżej odinstaluję to i ściągnę mod, który jest kompatybilny z moją wersją ToEE.

Odpowiedz do tematu