Poprzedni temat «» Następny temat
Romans z Jansenem - ŻART PRIMAAPRILISOWY
Autor Wiadomość
Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-03-31, 22:06   

Kobiety lubią też wyzwania. Wyzwanie numer 1. Przegadać swojego mężczyznę. Mission Impossible.
Podziękuj autorowi tego posta

picollo 

Podziękowania: 63/98
Wysłany: 2011-04-01, 15:11   

Chyba przyszedł czas, aby napisać kilka nowych słów na temat tego modułu.
Bardzo nas cieszy pozytywny odbiór z jakim spotkał się mod wśród forumowiczów. Spodziewaliśmy się, że nasza praca może się spotkać z krytyką, że Jansen nie powinien romansować, że rozmowy są nie w klimacie, i w ogóle lepiej zróbcie nowego NPCa, albo coś innego.

Dziękujemy za pokładane w nas zaufanie. Postaramy się go nie zawieść, i godnie spełniać pokładane w nas zaufanie. Obiecujemy, że przyszłoroczny żart primaaprilisowy będzie stał na przynajmniej takim samym poziomie.

Dziękuję Inquisition za przygotowanie niesamowicie pasujących do Jansena dialogów, bez niego na pewno zostałbym zdemaskowany. Dziękuję wszystkim, którzy pochlebnie wypowiedzieli się na temat projektu.

I nie lękajcie się (a może właśnie bójcie się), Inquisition coraz śmielej przebąkuje, że ten romans może powstać naprawdę.
był szalony jak stado zajęcy na wiosnę, kiedyś kazał nam ściąć cały zagajnik dębów, bo uroiło mu się, że go szpiegują... a potem doszedł do wniosku, że były jednak w porządku i rozkazał nam je pochować.
- czy wy wiecie ile czasu zajmuje zakopanie dębowego lasu?

Jolan 
Dziecię Bhaala
Bendem go zjadł

Podziękowania: 59/107
Wysłany: 2011-04-01, 15:35   

picollo napisał/a:
Dziękujemy za pokładane w nas zaufanie. Postaramy się go nie zawieść, i godnie spełniać pokładane w nas zaufanie. Obiecujemy, że przyszłoroczny żart primaaprilisowy będzie stał na przynajmniej takim samym poziomie.

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Wiedziałem że to nie może być prawda.

Kawał się udał i pewnie za kilka miesięcy ktoś zapyta kiedy wydasz Romans z Jansenem
^^
[Dzisiaj 22:47] Jolan: Hmm, w sumie w komentarz twórców było wiele o rozbudowie twierdzy. Co jeśli można dobudować zamtuz?
[Dzisiaj 22:49] Tuldor88: Wtedy będzie to już "ku***sko dobra twierdza" :P

Illasera Prędka 

Podziękowania: 2/35
Wysłany: 2011-04-01, 22:13   

Ja uważam ten romans za taką jazdę, że specjalnie zagrałbym se kobitką by się z gnoma ponabijać xD . Szkoda, że to tylko żart, choć może jednak...

Jvegi 
Przyjaciel Klanu

Podziękowania: 40/38
Wysłany: 2011-04-01, 22:38   

Żart czy nie, mod warty zrobienia. Rasizm wobec gnomów jest be.

Ja bym przy okazji proponował zrobienie romansowalnej Półorczycy. Ta rasa w BG2 to zawsze było takie wielkie niewiadomocoanipoco, jakby był do niej dobry NPC to chetnie bym zagrał.

Inquisition 

Podziękowania: 2/6
Wysłany: 2011-04-02, 22:38   

picollo napisał/a:
Chyba przyszedł czas, aby napisać kilka nowych słów na temat tego modułu.
Bardzo nas cieszy pozytywny odbiór z jakim spotkał się mod wśród forumowiczów. Spodziewaliśmy się, że nasza praca może się spotkać z krytyką, że Jansen nie powinien romansować, że rozmowy są nie w klimacie, i w ogóle lepiej zróbcie nowego NPCa, albo coś innego.

I nie lękajcie się (a może właśnie bójcie się), Inquisition coraz śmielej przebąkuje, że ten romans może powstać naprawdę.

Bo każdy ma prawo do szczęścia - nawet Jan. :)

Wcale nie przebąkuje. Tylko wiarygodnie szemram po kątach na ten temat.
I wcale nie będę dementował ostatniego zdania z wypowiedzi picolla.

Jvegi napisał/a:
Ja bym przy okazji proponował zrobienie romansowalnej Półorczycy.

Romansowalna pół-orczyca? W sensie sado-maso?^^ A czemu nie romansowalny pół-ork? Może znajdą się na to jakieś chętne panie?

Swoją drogą Jan miałby pewnie mieszane uczucia na wieść, że większość, która wyraziła poparcie za rozwinięciem części jego duszy odpowiadającej za bycie nieokiełznanym amantem, to mężczyźni.
Ostatnio zmieniony przez Inquisition 2011-04-09, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  

Simi 

Podziękowania: 20/9
Wysłany: 2011-04-03, 14:23   

Hej, ja też jestem za!
Sami zobaczcie!
Jan to świetny facet, z prezencją i ogładą towarzyską (i nie masz co Vinci być taki o niego zazdrosny) :smile:
Podziękuj autorce tego posta

Rob 

Podziękowania: 6/11
Wysłany: 2011-04-03, 14:51   

Żarty żartami, ale według mnie pomysł takiej opcji romansowej dla "małych ludzi" nie jest wcale zły.

Żelazko 
Morgan mnie zbił

Podziękowania: 22/173
Wysłany: 2013-06-02, 05:14   

Według mnie romans z Jansenem powinien być najbardziej skomplikowany jak to możliwe. Tylko osoba potrafiąc zaznać logikę w chaosie powinna dać radę go ukończyć. :lol:

Morganizm wyjaśniony.
http://athkatla.cob-bg.pl...p=109149#109149

Odpowiedz do tematu