| Szczegóły podziękowań otrzymanych przez użytkownika Kliwer |
| LP |
Temat |
Ilość |
Wykres |
| 1 |
(Przejdź) Pytania dotyczące zawartości, zasad i sposobów gry, część I |
16 (10%) |
|
| 2 |
(Przejdź) Homoseksualizm i Wasz stosunek do niego. |
11 (7%) |
|
| 3 |
(Przejdź) BG:EE - z odwagą w sercu i plecakiem pełnym modów - w drogę! |
9 (5%) |
|
| 4 |
(Przejdź) Nowa gra z serii Baldur's Gate |
6 (4%) |
|
| 5 |
(Przejdź) Ballada w świątecznym upominku dla najzacniejszego z klanów |
5 (3%) |
|
| 6 |
(Przejdź) Ciekawe, fajne oraz śmieszne rzeczy z sieci |
4 (2%) |
|
| 7 |
(Przejdź) BGT - gawędy weteranów |
4 (2%) |
|
| 8 |
(Przejdź) Bugi w WoBG, Część I |
4 (2%) |
|
| 9 |
(Przejdź) Pytanie o przejścia między grami |
4 (2%) |
|
| 10 |
(Przejdź) Offtopic |
4 (2%) |
|
| 11 |
(Przejdź) Problemy techniczne |
4 (2%) |
|
| 12 |
(Przejdź) Ideologia gender w Polsce |
4 (2%) |
|
| 13 |
(Przejdź) Wydarzenia ostatnich dni |
3 (2%) |
|
| 14 |
(Przejdź) [W III] Wild Hunt |
3 (2%) |
|
| 15 |
(Przejdź) Secret of Bone Hill - pytania i porady |
3 (2%) |
|
| 16 |
(Przejdź) Baldur's Gate Trilogy - pytania i porady |
3 (2%) |
|
| 17 |
(Przejdź) Drużyna na WoBG |
3 (2%) |
|
| 18 |
(Przejdź) [BG:EE] Opinie i wrażenia |
3 (2%) |
|
| 19 |
(Przejdź) cRPG idealny ;) |
3 (2%) |
|
| 20 |
(Przejdź) [Opinie i Uwagi] Evil_Mod I |
2 (1%) |
|
| 21 |
(Przejdź) Książkowe światy warte egranizacji |
2 (1%) |
|
| 22 |
(Przejdź) Nowa podklasa złodzieja - Technolog (aktualizowana) |
2 (1%) |
|
| 23 |
(Przejdź) [BG I] Początki rozgrywki - pytania, porady |
2 (1%) |
|
| 24 |
(Przejdź) [Komentarze do] Ulubione gry |
2 (1%) |
|
| 25 |
(Przejdź) [IwD II] Drużyna |
2 (1%) |
|
| 26 |
(Przejdź) Pillars of Eternity |
2 (1%) |
|
| 27 |
(Przejdź) Pieśń Lodu i Ognia - George R. R. Martin |
2 (1%) |
|
| 28 |
(Przejdź) [TES III] Morrowind - opinie |
2 (1%) |
|
| 29 |
(Przejdź) Pytania dotyczące zawartości, zasad i sposobów gry, część II |
2 (1%) |
|
| 30 |
(Przejdź) Stolikowe RPG - relacje, wrażenia, komentarze |
2 (1%) |
|
| 31 |
(Przejdź) [BG I] Ty i Twoja drużyna |
2 (1%) |
|
| 32 |
(Przejdź) Garść nowych informacji o Dniach V. |
2 (1%) |
|
| 33 |
(Przejdź) Nasze wędrówki po Świecie Baldura. Uwagi i spostrzeżenia :) |
2 (1%) |
|
| 34 |
(Przejdź) Kuplety, fraszki o Forumowiczach;> |
2 (1%) |
|
| 35 |
(Przejdź) Projekt EET - opinie i uwagi |
2 (1%) |
|
| 36 |
(Przejdź) Lista modów trzymających klimat i poziom |
2 (1%) |
|
| 37 |
(Przejdź) Wczesna gra w WoBG |
1 (1%) |
|
| 38 |
(Przejdź) Komentarze nt. Starego Testamentu |
1 (1%) |
|
| 39 |
(Przejdź) Przewrót na Forum |
1 (1%) |
|
| 40 |
(Przejdź) Stereotypy w grach |
1 (1%) |
|
| 41 |
(Przejdź) Polityka i politycy |
1 (1%) |
|
| 42 |
(Przejdź) BG:EE - status modów w porównaniu z BG1(BGT) |
1 (1%) |
|
| 43 |
(Przejdź) Wieści o Siege of Dragonspear |
1 (1%) |
|
| 44 |
(Przejdź) Pytania o mody |
1 (1%) |
|
| 45 |
(Przejdź) Problemy z modami |
1 (1%) |
|
| 46 |
(Przejdź) Wasze ulubione klasy postaci w WoBG |
1 (1%) |
|
| 47 |
(Przejdź) Ziemia jest płaska! Niektórzy nadal tak myślą. |
1 (1%) |
|
| 48 |
(Przejdź) [Opinie i Uwagi] Montaron - NPC dla BG2 |
1 (1%) |
|
| 49 |
(Przejdź) [BG II] Pytania i porady dla początkujących i wyjadaczy |
1 (1%) |
|
| 50 |
(Przejdź) [BG II] Wasze drużyny |
1 (1%) |
|
| 51 |
(Przejdź) [archiwum] Kryteria wyboru modu NPC |
1 (1%) |
|
| 52 |
(Przejdź) [BG2] Improved GUI |
1 (1%) |
|
| 53 |
(Przejdź) World of Baldur's Gate - Propozycje dodatków i zmian |
1 (1%) |
|
| 54 |
(Przejdź) Mody - czy tylko z pasji ? a może za pieniądze? |
1 (1%) |
|
| 55 |
(Przejdź) Książki Forgotten Realms |
1 (1%) |
|
| 56 |
(Przejdź) W co teraz gracie? |
1 (1%) |
|
| 57 |
(Przejdź) Beren i Luthien |
1 (1%) |
|
| 58 |
(Przejdź) [BG II:EE] Produkcja |
1 (1%) |
|
| 59 |
(Przejdź) Dragon Age Inquisition |
1 (1%) |
|
| 60 |
(Przejdź) The Quest |
1 (1%) |
|
| 61 |
(Przejdź) Frustracje z Shouta |
1 (1%) |
|
| 62 |
(Przejdź) [IwD I EE] Icewind Dale: Enhanced Edition - opinie i uwagi |
1 (1%) |
|
| 63 |
(Przejdź) [SoD] Baldur's Gate: Oblężenie Smoczej Włóczni - tłumaczenie |
1 (1%) |
|
| 64 |
(Przejdź) Na jakie gry czekacie? |
1 (1%) |
|
| 65 |
(Przejdź) Dragon Age |
1 (1%) |
|
| 66 |
(Przejdź) [BG II] Problemy techniczne |
1 (1%) |
|
| 67 |
(Przejdź) Kuglarz (podklasa barda) |
1 (1%) |
|
| 68 |
(Przejdź) [BG I] Tajemnicze, dziwaczne i zabawne rzeczy |
1 (1%) |
|
| 69 |
(Przejdź) EET - opinie i uwagi |
1 (1%) |
|
| 70 |
(Przejdź) Decyzje w grze a zmiana charakteru |
1 (1%) |
|
| 71 |
(Przejdź) Gdybyś to ty odpowiadał za wersję EE... |
1 (1%) |
|
| 72 |
(Przejdź) [W II-III] Północ czy Nilfgaard? |
1 (1%) |
|
| 73 |
(Przejdź) Głos krasnoluda z IWD - dla BG2 |
1 (1%) |
|