Children of Bhaal (Forum) Athkatla
Szczegóły podziękowań otrzymanych przez użytkownika
Li
LP
Temat
Ilość
Wykres
1
(
Przejdź
)
x#ajchal.tra
4
(11%)
2
(
Przejdź
)
[BG:EE] Poziom trudności
3
(9%)
3
(
Przejdź
)
Czego teraz słuchasz?
3
(9%)
4
(
Przejdź
)
Problemy z modami
3
(9%)
5
(
Przejdź
)
Nerull
2
(6%)
6
(
Przejdź
)
[Opinie i Uwagi] Evil_Mod I
2
(6%)
7
(
Przejdź
)
Twórczość Mariussa
2
(6%)
8
(
Przejdź
)
[BG II] Kody
1
(3%)
9
(
Przejdź
)
[Opinie i Uwagi] Racjonalizacja
1
(3%)
10
(
Przejdź
)
Offtopic
1
(3%)
11
(
Przejdź
)
Klimatyczny zestaw modów
1
(3%)
12
(
Przejdź
)
Xan NPC - pytania i porady
1
(3%)
13
(
Przejdź
)
Awanse;]
1
(3%)
14
(
Przejdź
)
aTweaks 4.32 PL by Kinski
1
(3%)
15
(
Przejdź
)
Pytania o mody
1
(3%)
16
(
Przejdź
)
[BG I-II] Czary czy zaklęcia
1
(3%)
17
(
Przejdź
)
TuTu - pytania i porady
1
(3%)
18
(
Przejdź
)
Improved Battles - pytania i porady
1
(3%)
19
(
Przejdź
)
[BG II] Pytania i porady dla początkujących i wyjadaczy
1
(3%)
20
(
Przejdź
)
Nasze zdjęcia :)
1
(3%)
21
(
Przejdź
)
Polska język trudna język
1
(3%)
22
(
Przejdź
)
Kagain NPC [Opinie o projekcie]
1
(3%)
23
(
Przejdź
)
[Opinie i Uwagi] Montaron - NPC dla BG2
1
(3%)
Strona główna panelu
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group
Template by
Komcio
(based on subSilver), slightly improved by morgan. Enhanced by Kirara.